×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
17. janvāris, 2017
Drukāt

Laba ziņa: Rolands atrasts dzīvs. Pamanīts uz ceļa bez spēka (27)

Rolands ir atradies pateicoties internetā publicētajām fotogrāfijām. No bezvests.lvRolands ir atradies pateicoties internetā publicētajām fotogrāfijām. No bezvests.lv

“Mums ir laba ziņa! 42 gadus vecais Rolands Rimša, kurš pazuda š.g. 10.-11. janvārī pa ceļam no Rīgas uz Vāciju, atrasts dzīvs,” vēsta organizācija “bezvests.lv”.

Tuvinieki izteikuši pateicību visiem brīvprātīgajiem, ka arī līdzjūtīgajiem cilvēkiem, kuri dalījās ar informāciju internetā.

“Rezultātā kāds absolūti svešs cilvēks pamanīja pazudušo ejam pa ceļa malu jau gandrīz bez spēka. Viņš bija atpazinis vīrieti pēc “Facebook” publicētā foto un iedeva Rolandam savu telefonu piezvanīt tuviniekiem. Nav zināms, cik desmitus kilometrus līdz tam cilvēks nogājis,” vēsta organizācija.

Izrādās, Rolands bija iekļuvis nelaimē, palicis bez naudas, visām mantām un dokumentiem, kā arī bez telefona, tāpēc 5 dienas nevarēja sazināties ar tuviniekiem. Tagad viņa dzīvībai un veselībai nekas nedraud. Vīrietis un viņa ģimene no sirds pateicas visiem, kas palīdzēja meklēt.

42 gadus vecais rīdzinieks Rolands bija nolēmis doties uz Vāciju. Viņš izbrauca no Rīgas, bet līdz galapunktam tā arī nenokļuva. Tika noskaidrots, ka Rolands bija izsēdināts no kurjera auto pa ceļam.

Pievienot komentāru

Komentāri (27)

 1. ~!Izmekletajs 17.01.2017 12:18
  lATVIA IR SACIS DARBOTIES JAUNS aplaupisanas veids , kur tiek izmantots kurjera parvadajumi. Tani autobusa vareja atrasties vesela noziedznieku banda,

 2. vai pārsteidzāt.. Atbildēt

  skatos te komentāri tik zemu domas lidojumu. Nedomā par to, ka tautu celt, bet kā tautietim iekost. Ar šitādu domasanu, draugi, mēs deram tik par vistubarību citām tautām.
  Kas tas par lāstu?? Vai boļsevisma degradētas sabiedrības sekas?

 3. Sausmīgi zel par to, kas notiek ar mūsu cilvēkiem. Vienkārši asiņo sirds. Mums būtu jāsež sava kalna galā un jākopj savas saimniecības. tā vietā klimstam ekonomiskajā trimda. Un sie procesi notiek deļ lielajiem finanšu spekulantiem, kas augļo, dzīdami valstis mākslīgos parādos. Tāpat arī Latvijas meži tiek izcirsti tāpēc.
  vienīgais riksinājums ir E.s. sabrukums un mantas konfiskācija lielspekulantiem par labu valstīm un sabiedrībām.
  Pasldies cilvēkam, kas iedeva telefonu.

 4. http://bit.ly/2en6QyG Atbildēt

  Iesaku neiet uz visādām apšaubāmām spēļu zālēm, kur ne tikai ir ieprogrammēts, ka automāts vienmēr izdos vairāk kā tajā tiks iemests, bet arī kriminogēni bīstama vieta, kur nereti mēdz pulcēties alkoholiķi un narkomāni.
  Nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes, neizejot no savas siltās un drošās mājas.

 5. Kur rakstīts ka kāds atņēma vai paņēma. Vai kāds nezin, ka piedzēries cilvēks ir vairāk kā muļķis. Ka pats nespēj sevi savākt kur nu vēl savas mantas savākt. Daudz tādi ir jau nosaluši un būtu vēl vairāk nosalušo, ja citi viņus nesavāktu. Pati esmu tādus vākusi, bet viņi par to nav pateikušies, bet paši par to tikai pasmejas.

 6. Kapec izsedinaja ,kurjers????tATAD ARI KURJERI NAV DROSI.

 7. A cik no jums zin savu tuvako cilveku tel num no galvas?

 8. Runā skaidru valodu Atbildēt

  Roland, tagad policijai izstāsti, kas tas bija par …KURJERU, kas neaizveda līdz Vācijai?
  Paliki BEZ
  -lielās somas
  -plecu somas
  -dokumentiem
  NĀCĀS kulties PAŠAM no Polijas atpakaļ uz Latviju…

  • Un ja nu sadropējušos izsēdināja AR VISU LIELO SOMU UN CITĀM MANTĀM? Ja jau tik tīra sirdsapziņa un vainīgais ir kurjers,ko klusē? Drīzāk ,vecīt,pats esi pie vainas

  • To ”skaidro valodu runājot”var sanākt ka pats vien pie vainas esi,ka neuzvedies busikā un tevi ar VISĀM MANTĀM izsēdināja.

 9. Bet kāpēc viņu izsēdināja?Ja cilvēks kautkur brauc viņš samaksā par ceļu līdz noteiktam ceļamērķim.Kas tā par autofirmu?Vajadzētu brīdināt arī citus.

 10. Kad ticis no sievas prom sāka pa ceļam dzert un rezultāts.Pats tādus līdzīgos esmu vedis.Iebrauc kalonkā poļos,tā skrien pa veikaliem pērk dzeramos,tad pielaiž bikses pa ceļam,pievemj auto.Paši iet ka nesaprot kur iet.Tā arī šis noklīdis 100%

 11. kurjera auto .izsēdinats ? nē vnk izdzīts ārā .si metode jau ilgus ir modē ,savāc cilveku noteikta vietā LV un tad kaut kur vnk izmet …….te jau oz pēc policijas dārgie radinieki !!!

 12. Nesaprotu, kā cilvēks skaidrā prātā un pie pilnas apziņas, pazaudējis mantas, nevar piecu dienā laikā atrast iespēju sazināties ar tuviniekiem! Jebkurš taču atļautu piezvanīt, ja cilvēkam nelaime notikusi. Arī policijā var vērsties. Bet te piecas dienas iet pa ceļa malu? Mana versija ir tāda, ka jau busā gan jau piedzērās, varbūt traucēja un tapēc tika izsēdināts. Pēc tam pjanku turpināja un tad jau nebija ne laika mantas pieskatīt, ne meklēt saziņas iespējas ar tuviniekiem.

 13. Kā var spriest par cilvēku, ja viņu nepazīst? Un vēl noākāt par alkoholiķi. Cilvēku vienaldzībai nav robežu.

 14. Kāpēc netiek atklāts, kas tas par “kurjeru”? Lai citi varētu uzmanīties?

 15. meklet roka busa vaditaju un noskaidrot kas par problemu .Vainu pats piedzeries vai noklidis vai nu parvagataji banditi.Labi ka dzivs un gadijas cilveks kur nebija vienaldzis citadi…..Tapec cik vien var nrdrikst brauk uz svesu valsti viens pats.

 16. Un kur teikt ka atņēma ,varbūt pats pa pjankai padirsa un tagad citi vainīgi , zinu kā tādi idioti brauc busiņos esmu saskārusies ,pierijas līdz nejēgai un tagad citi vainīgi .

 17. Kas teica, ka kāds kaut ko atņēma? Pats “bezfilmā” varēja pazaudēt.

 18. ja kurjers izmeta no sava autiņa viņu, tad viš nekāds zelta gabaliņš noteikti nebija

  • Bet tāpēc jau nevajadzēja visu atņemt! Interesants bizness!

   • Kādēļ atņēma? Cik nav gadījumu ka busikos dropē uz nebēdu?Ko tad pārējiem jācieš tāds visu ceļu?nemākuzvesties lai kāpj laukā,tādi arī mantas pazaudē.

   • pēc ziņām spriežot Atbildēt

    no busiņa viņu izmeta ar visām mantām, jo pēc tam ir no telefona bijis netā. tālāk kur palikušas mantas jau vēsture klusē, kauns noteikti atzīt ka dzērumā pats visu padirsis

Draugiem Facebook Twitter Google+