×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.1°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
10. oktobris, 2017
Drukāt

Labāk būtu klusējuši: Ko “saskaņieši” sarunājuši par līgumu ar Putina partiju (7)

Foto - LETAFoto - LETA

Ivars Zariņš

Partijai “Saskaņa” sadarbības līgums ar Krievijas prezidenta Vladimira Putina pārstāvēto partiju “Vienotā Krievija” vairs neesot spēkā, tā pirmdien LTV paziņoja “Saskaņa” valdes priekšsēdētājs Nils Ušakovs. “Situācija mainījusies kopš laika, kad tika ieviestas sankcijas pret Krieviju, līdz ar to līgumam nav nekādas nozīmes,” sacīja Ušakovs. Portāls “LA.lv” publicē citātus, ko “Saskaņas” politiķi agrāk teikuši par šo sadarbības dokumentu.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Buutu labi dzirdeet komentaarus no shiem kungiem tagad. Peec shii pazinjojuma. :)))

 2. Ļoti skaisti, lai ZZS ar zicprezidentiņu izsauktu Saskaņu valdībā un tad pa Pleskavas ceļu …rublis, otra valsts valoda – atvainojos vienīgā.Likumu līdzināšana un ko tas 3 A – būs pie teikšanas, kā šodien vai viņiem arī skuju taka = moris savu padarīhjis un nu var iet…

 3. Asfalts Betonovičs Atbildēt

  Kalusies vien, ko mes muldam un sapratīsi, ka tas viss blefs un mānīšanās. Gan jau kāds noticēs Putinam, ka Krimu nav okupējuši, tāpat kā kadreiz Latviju, tikai karaspēku ieveda un savuas skolas ieviesa, likvidējot ukraiņu un tatāru tiesības. Tāpat kā par Austrumukrainu, kur esot vismaz 11 000 Krievijas armijas karavīru, bet saka – ne, mēs tur neesam, pierādiet.

  Pierādiet, ka Ušakovs pārtrauca sakarus ar Putina Partiju. Kas, vairāk nebūs vajadzīga konsultācija un norādījumi, kā rīkoties?

  Klausieties vien Ušakova melos. Lai pierāda, ka pārtrauca sakarus!

 4. … Kur ir so SX partiju katarsis, un kad un ka publiceta nozela par Latvijas okupaciju un nesenas Ukrainas …?!
  … Vai kadam no siem varda autoriem vairs var ticet, seviski sakara ar nedrigo valsts valodas referenduma sagatavosanu, un to biedru pretlatvisko darbibu, ka ari tuvinosas un izskirosas velesanas, 2018.g., Bezabrene ?!
  … Ka SX partijai tik svarigais ligums ar Krievijas, Putina partiju, ‘Vienota Krievija’, vareja pastavet caur nelegalajiem Krimas un Donbasa iebrukumiem un okupaciju, Ukraina, bet esot tagad peksni ‘nil(a)’ stadija no kadas nosutitas vestules, no SX partijas vadibas, ES kreisajiem ?!
  … Nila Usikova tuksos solijuma vardus, par liguma ‘expiro’ butibu, noliedz pat pasi SX partijnieki … sodienas portala rakstos …!
  … Vai viltigi sarikots jandalins, lai nonemtu uzmanibu no braligas ZZS partijas nedarbiem … ?!

 5. Veciem cilvēkiem,no Ulmaņlaikiem,bija saglabājies teiciens : “D…š kā Zariņa govs”!

 6. … Vai kadam no siem varda autoriem vairs var ticet, seviski sakara ar nedreudzigo valsts valodas referenduma sagatavosanu, un to biedru pretlatvisko darbibu, ka ari tuvas un izskirosas velesanas, 2018.g., Bezabrene ?!
  … Ka SX partijai tik svarigais ligums ar Krievijas, Putina partiju, ‘Vienota Krievija’, vareja pastavet caur so nelegalo Krimas un Donbasa iebrukumiem un to okupaciju, Ukraina, bet esot tagad peksni ‘nil(a)’ stadija no kadas vestules ES kreisajiem ?!
  … Nila Usikova tuksos solijuma vardus, par liguma ‘expiro’ butibu, noliedz pat pasi SX partijnieki … sodienas portala rakstos …!

Draugiem Facebook Twitter Google+