×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
5. februāris, 2018
Drukāt

Labākais, kas latviešu kino piedzīvots kopš “Limuzīna Jāņu nakts krāsā”? (3)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Oskara Rupenheita kriminālkomēdija “Kriminālās ekselences fonds” saņēmusi pirmās sajūsminātās atsauksmes mikroblogošanas vietnē “Twitter”. Lūk, ko skatītāji domā.

Linda Ģībiete: “Visu smalki aprēķinot, sanāk, ka #KriminālāsEkselencesFonds ir labākais, ko es latviešu kino esmu redzējusi pēdējo 10 gadu laikā. Vai vairāk.”

Alise Zariņa: “”Kriminālās ekselences fonds”: vienīgais, kas man besīja, bija skaņa,pareizāk sakot, ierasti rupenheitiskā stilistiskā izvēle skaņu diezgan aptuveni dublēt. Visādi citādi – stāsts, apburoša ironija, @kinoblogeri satriecoša acting debija, bet džeku-izsitēju vispār gribējās sabučot.”

Intars Rešetins: “”Kriminālās Ekselences Fonds” – vienā vārdā: jāredz!!!”

Maija Kale: “Esam tikuši pie jauna “Limuzīna Jāņu nakts krāsā” filmas “Kriminālās ekselences fonds” veidolā! Patīkami, kad labi tiek izgaismoti deviņdesmitie…. tur vēl ir, ko rakt un rakt… un šis nav simtgades projekts, un tā nav simtgades nauda.”

Ilze Peipiņa: “Kriminālās ekselences fonds ir pēdējā laika smieklīgākā, izklaidējošākā latviešu filma, kas redzēta. Smējos līdz asarām. Must-see. Aaa, nu, +16, tas gan (lamājas daudz, pisķiki, zagļi, oi, krāpnieki).”

Mārtiņš Otto: “Ļoti iesaku apmeklēt “Kriminālās ekselences fondu”! Beidzot LV filma, pēc kuras noskatīšanās radās sajūta, ka filmas veidotāji no sirds ir domājuši par galarezultātu, nevis peļņu. Malači! Izcili joki, IR vērts nopirkt biļeti!”

Sergejs Bižāns: “”Kriminālās ekselences fonds” ir lielisks visum visā. Gan aktieri, gan scenārijs, gan atribūti. Perfekti nostrādāts mākslasdarbs. Aizliegts neapmeklēt.”

Maksis Gauja: “Kriminālās Ekselences Fonds ir labākā lieta, kas notikusi Latvijas kino kopš Limuzīns Jāņu Nakts Krāsā. Varbūt pat vēl labāk. Skaistuma izjūtas netrūkst.”

Gustavs Strenga: “#kriminālāsekselencesfonds ir lieliska latviešu filma. Lielisks režisora un grupas darbs atrodot un iedzīvinot tipāžus, asprātīgs scenārijs un nostaļģisks 90. gadu attēlojums filmā. Rupenheits pierāda, ka arī LV kino var būt labi burlaku gabali. @Kef_Filma”

Kaspars Salenieks: “Kriminālās ekselences fonds mani noteikti izklaidēja vairāk kā Nameja gredzens. Jā, brīžiem nesaprotami, bet smieklīgi.”

Janels Katlaps: “Kriminālās ekselences fonds ir labākais #LV100 projekts. Oh, wait…”

Jēkabs Bricis: “”Kriminālās ekselences fonds” highly recommended. Labākais ko esmu pēdējo gadu laiku, nekādi pagānu dźeki nestāv pat tuvu.”

Ivars Svilāns: “Riktīgi rēcīga filma “Kriminalās ekselences fonds”. Var just, ka cilvēkiem filmējot arī pašiem bija prieks un fun! #kefmovie”

 

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

  • tipisks rakstītprotošanekocituneprotošalatviešbāleliņa kauciens…onton, cik garlaicīgi, bet neviens nav vainīgs, ka tev nav naudas un tu to neproti nopelnīt…

Draugiem Facebook Twitter Google+