Kokteilis
Stilo

Labākās frizūras Jaungada ballītei iesaka frizieri un astrologi. Parādi savam meistaram!1

Jaunā gada sagaidīšana ir priecīgi un ilgi gaidīti svētki, kuros katra sieviete grib izskatīties īpaši skaista. Kādu matu sakārtojumu izvēlēties, sagaidot Dzeltenā Zemes Suņa gadu? Dāmas meklē skaistus tērpus, aksesuārus, smaržas, bet pats galvenais tomēr ir frizūra! Piedāvājam atzītu meistaru un astrologu ieteikumu apkopojumu.

Astrologu padomi skaistai frizūrai

Dzeltenais Zemes suns, 2018. gada simbols, ir visnotaļ praktisks, draudzīgs, nepiekasīgs radījums, tomēr kvēli un uzticīgi mīl visu skaisto. Tiesa gan, skaistuma izpratne viņam ir savdabīga, tomēr pilnīgi pareiza no veselā saprāta viedokļa. Jautrais un aktīvais suns mīl vienkāršibu un dabiskumu itin visā.

Tāpēc rotaļīgas lokas, viegli nevērīgas, kuplas krēpes, brīvas zirgastes ir Suņa frizūru topā. Astrologi Jaungada tēlā iesaka akcentēt vienotību ar dabu, un tu vēl vairāk iepatiksies gada saimniekam.

Sunim patikt ir vienkārši: jābūt draudzīgai un dabiskai!

Frizieri brīdina, no kā labāk atturēties

Jaunais gads ir lielisks iemesls kaut ko mainīt savā dzīve. Iespējams, tu nevēlies pilnībā atteikties no ierastā tēla, jo savu stilu jau esi atradusi un uzskati to par veiksmīgu. Apģērba izvēlē reti kura piekritīs šim apgalvojumam, toties attiecībā uz matu sakārtojumu tas diezgan bieži ir patiess.

Vecišķs vai vecmodīgs griezums pat jaunai sievietei pieliks pie īstā vecuma pāris liekus gadiņus, bet smalkākajam un stilīgākajam tērpam laupīs spožumu.

Savukārt, tieši pretēji, mūsdienīgs un piemērots matu sakārtojums pat T-kreklu un džinsus padarīs par izejamo tērpu.

Jauno gadu pasaules labākie frizieri iesaka sagaidīt, ļaujoties modes vēsmām, nevis ejot ierastajās sliedēs.

Uzzini, kādas frizūras labāk atstāt vecajā gadā!

Pagātnē lai paliek ultraīsie griezumi, dodot vietu sievišķīgākām, romantiskākām un arī ekstravagantākām frizūrām.

Stingras lokas nomaina viegla nevērība un gaisīgs apjoms.

Bez nožēlas atvadies no filētām šķipsnām un asimetrijas – modē ir dabīga formu vienkāršība, maigas vai taisnas līnijas, nenosegta piere.

Netērē laiku, lai matus dedzinātu ar lokšķērēm – labāk ar gēla palīdzību radi uz galvas māksliniecisku nekārtību.

Brīvs matu sakārtojums ar gleznieciski paspūrušām šķipsnām rotās ikvienu mūsdienīgu sievieti. Tāpēc labāk atteikties arī no lakas, lai nepārvērstu matus par pieminekli.

Liels “nē” – ķīmiskajiem ilgviļņiem un pārdedzinātam blondumam. Krāsu modē dabīgi toņi un apjomīgas, viegli viļņotas šķipsnas.

Uz iekšu ieveidots ponijs vairs nav modē. Ja vēlies apgriezt matus uz pieres, izvēlies pagarinātu poniju, sakārto to sānos vai, vēl labāk, pārdomā un atsakies un šī risinājuma. Ja tomēr nevari bez tā iedomāties savus matus, nepadari poniju par kompozīcijas centru, lai saīsinātās šķipsnas plūstoši pāriet pamata apjomā.

Saistītie raksti

2018. gada svētku frizūras kā tēla sastāvdaļa

Mūsdienīgās frizūras ir tik vienkāršas, ka, ieskatoties attēlos, daudzas sievietes tās varēs izveidot mājās pašas.

Lūk, galvenie modes virzieni 2018. gadam:

– dabiskums un nepiespiestība;
– viegla nevērība;
– mīkstas lokas;
– sīkas un resnas, viegli izplūkātas bizes;
– zemi un augsti mezgli, copes;
– ideāli gludas šķipsnas, kas savāktas zirgastē vai izlaistas pār pleciem.

Skaties galerijā piemērus, iedvesmojies un parādi arī savam meistaram!

LA.lv