×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
3. septembris, 2014
Drukāt

“Labākas par “Latvijas Avīzi” nav” (1)

0309vaks

Mūsu lasītājiem, kas ilgus gadus uzticīgi lasa “LA”, jautāju – kāpēc esat izvēlējušies tieši šo laikrakstu?

Agra Ziņģe Alūksnē: “Paldies par laikrakstu! Mana paziņa lasa “Dienu”, samaināmies, un izlasu arī to. Varu teikt tikai vienu – labākas par “LA” nav! Kādreiz to cītīgi lasīja mans tēvs, tagad turpinu es. Pirmais, ko pārskatu, ir pēdējā lappuse, zvanu sleja, kur uzzinu, ko kurš spriež par dzīvi un politiku. Tad atgriežos pie sākuma – ja ko uzrakstījis Voldemārs Krustiņš, obligāti jāizlasa, tas noteikti būs kas nopietns. Patīk Egila Līcīša feļetoni, Franka Gordona, Agra Liepiņa un Andas Līces publicistika.”

Kazimirs Putāns Preiļu novadā: “”LA” lasu kopš pirmā numura un esmu tai uzticīgs visus šos gadus. Laikrakstu abonēju uzreiz visam gadam. Kopš 1994. gada sāku krāt, un visi komplekti kopš tā laika saglabāti. Nolikti uz istabaugšas sausā vietā. Ar avīzi plīti nekuru, priekš tā man saplēsti skali. Kas laikrakstā visvairāk patīk? Viss patīk – no sākuma līdz beigām. Tiesa, parasti sāku lasīt no pēdējās lappuses. Tur lasītāju viedokļi ir visinteresantākā lasāmviela. Tā no beigām lasu arī tālāk, kamēr nonāku līdz pirmajai lappusei. Patīk, kā rakstāt par iekšpolitiku, par ārpolitiku, notikumiem Ukrainā, par zemniekiem un laukiem – šie raksti varētu būt pat biežāk. Par lauku dzīvi vienmēr ir interesanti lasīt.”

Anna Balode, skolotāja Jēkabpilī: “Man jūsu laikrakstā patīk vēsturiski analītiskie raksti, arī politikas tematikai veltītās slejas. Šie materiāli gandrīz vienmēr ir augstā līmenī, tādējādi izglīto un palīdz lasītājam saprast, kas ir kas. Protams, kā pedagogu mani interesē viss, kas saistīts ar izglītības jautājumiem, ar kultūras un dabas tematiku. Tas viss man noder, jo skolēniem mācu vēsturi un ģeogrāfiju.”

Zelma Žentiņa, pensionēta veterinārārste Saldū: “No rakstošajiem man ļoti mīļš ir Egils Līcītis! Ir viņam tādi feļetoni – par Šleseru Dubaijā un finansistu Slakteri. Lai kuro reizi pārlasu, atkal ir jāsmejas. Tik asprātīgi uzrakstīts. No nopietnajiem autoriem patīk visi Andas Līces raksti. Lasot tos, saprotu, ka viņa domā tieši tāpat kā es. Tikai A. Līce šīs domas lieliski uzliek uz papīra, ka visiem saprotams ik teikums. Man svarīgi arī, ko citi cilvēki domā, tāpēc, tiklīdz saņemu avīzi, uzreiz izlasu pēdējo lappusi. “LA” un arī “Mājas Viesa” abonementu parasti man dzimšanas dienā novembrī uzdāvina vecākais dēls. “MV” man ir labākais žurnāls.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Man arī mīļākā avīze ir LA, tikai tgd lasu netā, jo neesmu Latvijā:(

Draugiem Facebook Twitter Google+