×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
23. aprīlis, 2012
Drukāt

Labākās zāles pret nogurumu


Jautāju mūsu lasītājiem, kādas ir labākās zāles pret pavasara nogurumu.


 

Biruta Gereiša Liepājā: ”Lai cīnītos ar nogurumu, jāēd lociņi, citroni, greipfrūti, jādzer bērzu un citas sulas. Vienmēr jābūt labā garastāvoklī. To palīdz nodrošināt grāmatas, tikšanās ar patīkamiem cilvēkiem un ģimenes locekļu vidū pavadīts laiks. Ja cilvēks ir noguris un depresīvs, tad arī veselība nebūs laba.”

Juris Liepiņš Ķekavā: ”Fizisks darbs ir tas, kas palīdz cīnīties ar nogurumu. Katru dienu jāstrādā trīs četras stundas. Nevajag iesūnot. Tad viss būs kārtībā.”

Laimonis Ludzenieks Valmierā: ”Pavasarī nekādu nogurumu nejūtu. Ceļos no rīta ap pieciem sešiem, pēc tam stundu vingroju. Un savos 89 gados jūtos vesels un mundrs. Kad biju jauns, tad gan slimoju. Tēvs man tad deva bišu maizi un ziedputekšņus. Tos abi ar sievu katru dienu lietojam joprojām. Daudz ēdu dārzeņus. Sviestu un sāli nelietoju. Esot izsūtījumā, veselību saglabāju, ēdot baltegļu skujas un dzerot arī to tēju.”

Guntis Ranka Rīgā: ”Labākās zāles, kas palīdz cīnīties ar pavasara nogurumu, ir optimisms, turklāt par to nekas nav jāmaksā. Ja labi padomā, vienmēr var atrast kaut ko labu, patīkamu, par ko priecāties. Nevajag koncentrēties un negatīvo. Un nekad nevajag zaudēt cerību, ka būs labāk.”

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+