Mobilā versija
Brīdinājums +4.5°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
29. oktobris, 2013
Drukāt

Labākie darba devēji Kurzemē – “Ventspils nafta termināls”, “Ventspils Reiss” un “Krauzers”

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore Līga Meņģelsone, IATA viceprezidents Rafaels Švarcmans piedalās Latvijas nacionālās aviokompānijas "airBaltic" organizētajā pasākumā, kurā prezentē "Oxford Economics" veiktā pētījuma rezultātus par aviācijas nozares pienesumu Latvijas ekonomiskajā un sociālajā attīstībā.

Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) apbalvojumu kā labākie darba devēji Kurzemē saņēmuši uzņēmumi SIA “Ventspils nafta termināls”, SIA “Ventspils Reiss” un SIA “Krauzers”, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja LDDK.

Balvas saņēmēji tika noskaidroti, izvērtējot to sniegumu, korporatīvo sociālo atbildību, attīstību un finanšu radītājus.

Vērtēšana notika, balstoties uz SIA “Lursoft”, Valsts ieņēmumu dienesta un Valsts darba inspekcijas sniegtajiem datiem, kā arī nozaru un reģionālo darba devēju organizāciju sniegto vērtējumu par uzņēmumu līdzdalību organizētās pilsoniskās sabiedrības darbā.

LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone atzina, ka šogad LDDK Latvijas reģionu labākos darba devējus apbalvo jau sesto reizi.

“Turpinām šo tradīciju, lai sacītu paldies uzņēmējiem, kuri ne tikai veiksmīgi attīsta savu biznesu, bet arī rūpējas par saviem darbiniekiem, darba vidi, strādājot ar ilgtermiņa perspektīvu. Pateicības vārdi vismaz reizi gadā nepieciešami, lai akcentētu to, ko šie uzņēmēji dara ne tikai sava reģiona, bet visas Latvijas ekonomikas labā. Turklāt uzņēmējiem jādod iespēja ar savu veiksmes formulu iepazīstināt arī citus darba devējus visā Latvijā,” teica Meņģelsone.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+