Mobilā versija
0.0°C
Zigurds, Sigurds, Sigvards
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
29. oktobris, 2013
Drukāt

Labākie darba devēji Kurzemē – “Ventspils nafta termināls”, “Ventspils Reiss” un “Krauzers”

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore Līga Meņģelsone, IATA viceprezidents Rafaels Švarcmans piedalās Latvijas nacionālās aviokompānijas "airBaltic" organizētajā pasākumā, kurā prezentē "Oxford Economics" veiktā pētījuma rezultātus par aviācijas nozares pienesumu Latvijas ekonomiskajā un sociālajā attīstībā.

Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) apbalvojumu kā labākie darba devēji Kurzemē saņēmuši uzņēmumi SIA “Ventspils nafta termināls”, SIA “Ventspils Reiss” un SIA “Krauzers”, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja LDDK.

Balvas saņēmēji tika noskaidroti, izvērtējot to sniegumu, korporatīvo sociālo atbildību, attīstību un finanšu radītājus.

Vērtēšana notika, balstoties uz SIA “Lursoft”, Valsts ieņēmumu dienesta un Valsts darba inspekcijas sniegtajiem datiem, kā arī nozaru un reģionālo darba devēju organizāciju sniegto vērtējumu par uzņēmumu līdzdalību organizētās pilsoniskās sabiedrības darbā.

LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone atzina, ka šogad LDDK Latvijas reģionu labākos darba devējus apbalvo jau sesto reizi.

“Turpinām šo tradīciju, lai sacītu paldies uzņēmējiem, kuri ne tikai veiksmīgi attīsta savu biznesu, bet arī rūpējas par saviem darbiniekiem, darba vidi, strādājot ar ilgtermiņa perspektīvu. Pateicības vārdi vismaz reizi gadā nepieciešami, lai akcentētu to, ko šie uzņēmēji dara ne tikai sava reģiona, bet visas Latvijas ekonomikas labā. Turklāt uzņēmējiem jādod iespēja ar savu veiksmes formulu iepazīstināt arī citus darba devējus visā Latvijā,” teica Meņģelsone.

Pievienot komentāru

Valsts šauj pa uzņēmējiem, bet korumpētos ierēdņus saudzēKad valstij jāuzmana uzņēmēji, tā ar Konkurences likumu noteikusi plašas sankcijas, bet, kad valsts pārvaldei jākontrolē pašai sevi, tad Valsts kontroles rokās
Sāk kriminālprocesu par cūku inficēšanos ar ĀCM Krimuldas saimniecībā (2)Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu par Krimuldas novada saimniecības "Rukas" audzēto cūku inficēšanos ar Āfrikas cūku mēri (ĀCM).
Mājā ar nelegālu gāzes pieslēgumu dzīvojusi augsta amatpersona (18)Tuvākajā laikā Latvijā tiks atvērts dabasgāzes tirgus un cena tiks noteikta, tirgotājam un lietotājam vienojoties. Tam gatavojoties, valdībai jāpieņem virkne noteikumu, bet
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+