Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
24. februāris, 2016
Drukāt

Labākie informātiķi

Foto - LETAFoto - LETA

Priekuļu tehnikumā notikušajā Valsts izglītības satura centra un Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas institūta organizētajā 29. Latvijas informātikas olimpiādē  8. līdz 10. klašu grupā uzvarēja Rīgas 96. vidusskolas skolēns Jegors Baļzins, bet 11. līdz 12. klašu grupā, sasniedzot maksimāli iespējamo punktu skaitu, nepārspēts palika Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas pārstāvis Aleksejs Popovs. Kopumā sacensībās piedalījās 71 skolēns.

Jaunākajā grupā zelta medaļu izcīnīja arī Niks Derums (Saldus 1. vidusskola). Vecākajā grupā līdzās Aleksejam Popovam zelta medaļu izcīnīja Ingus Jānis Pretkalniņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija). Šīs sacensības ir viens no atlases posmiem, kurā noskaidro Latvijas izlases sastāvu Baltijas informātikas olimpiādē, kas no 11. līdz 15. maijam notiks Helsinkos, Somijā. Pagājušajā gadā Latvijas jaunie programmētāji tajā izcīnīja pilnu medaļu komplektu, bet Vispasaules skolēnu informātikas olimpiādē Kazahstānā Latvijas pārstāvji ieguva zelta un divas bronzas godalgas.

Pievienot komentāru

Jānis Rukšāns politikas vietā izvēlējās puķu dobes"Ir reizes, kad naktī nevaru aizmigt – jādomā par to, ka pie mums tik daudz kas ir izcūkots," saka Jānis Rukšāns, viens no Latvijas Tautas frontes (LTF) dibinātājiem.
Dīķī noslīcis cilvēksVakar dīķī Maltas pagastā, Rēzeknes novadā, noslīcis cilvēks.
Draugiem Facebook Twitter Google+