Veselam
Dzīvesveids

Labākie veidi, kā atjaunot spēkus 16

Foto – Shutterstock

1. Izej ārā, sasildi seju saulītē, veic acu vingrinājumus. Šajā gadījumā notiek ķermeņa uzlādēšanās vienlaikus no vairākiem avotiem: gaismas, svaigs gaisa, dabas. Savu reizi ielej sev tēju un paklausies putnu dziesmās. Paralēli spēcīgi ieelpo tēju. Smarža palīdzēs atslābināties un uzlādēt enerģiju.

2.Padzer tēju. Pastāv milzum daudz tējas veidu. Tāpēc dzer to, kad vien tas iespējams. Jaunuma un silta ūdens efekts, kas ielīst ķermenī, dod patīkamu atslābinošu efektu, bet pēc tam tonizē. Dzert siltu ūdeni – tas ir sens enerģijas uzpildīšanas veids. Ir ļoti lietderīgi katru dienu izdzert ap diviem litriem silta ūdens. Var nopirkt termokrūzi un ņemt to visur līdzi.

3.Paguli uz dīvāna un paklausies lēnus skaņdarbus.

4.Paguli 10-15 minūtes. Miegs ir labākais spēku atjaunošanās veids. Īss pēcpusdienas miegs atjauno darbaspējas līdz pat 100 %, kamēr pārējiem tie paliek tikai 50-70% un atkal atjaunojas tikai ap 16.00.

5.Relaksācijējies. Tā ir “smagā artilērija” spēku atjaunošanas lietā. To var izmantot, kad vēlies nomierināties, bet nespēj, kad gribi pasnaust, bet traucē adrenalīna līmenis.

6.Iedod sev pozitīvo minūti. Dažreiz, lai ātri atjaunotu spēkus, pietiek ar pāris anekdotēm, parunāt pa telefonu ar pozitīvu cilvēku vai vienkārši pāris smieklīgām bildēm. Dažreiz var izdarīt kaut ko negaidītu, bet ļoti patīkamu lietu. Piemēram – fotogrātēt.

 

Saistītie raksti
LA.lv