Horoskopi un mistika
Ezoterika

Labāko sievu horoskops. Kurā zīmē dzimušai dāmai var piešķirt izcilākās dzīvesbiedres titulu?5

Foto – Pexels

Cīņa par titulu

Kā jūs domājat, kam var piešķirt titulu “Labākā sieva”? Patiesībā jau viss ir pilnīgi prognozējams, bet vienalga – interesanti. Uzziniet, kurā vietā esat jūs!

12. vieta – Skorpions

Jā, viņa ir pati gudrākā, velnišķīgi skaista un kārdinoši pievilcīga, bet sieva viņa ir sliktākā. Un viss – tikai tāpēc, ka nelaimīgajam vīram burtiski vajadzēs viņu apkalpot. Un, – lai tikai pamēģina nepakļauties, dienderis tāds! Nelaimīgā nervu trīces mirklis plūstoši pāries depresijā, plikā pakausī un erektilā disfunkcijā.

11. vieta – Zivis

Laulības ar Zivi kopumā ir bezjēdzīgas. Viņa to vien dara, ka bola actiņas uz vīru, bet laba garastāvokļa gadījumā var ļaut paņemt sevi uz rokām. Bet kaut kāda nezināma iemesla dēļ vīrieši nonāk visīstākajā atkarībā no Zivīm, un beigt mīlēt tās ir visai sarežģīti. Ja kādiem drosminiekiem arī izdodas izšķirties ar sievu, viņam sāksies visīstākās atkarībnieka atcelšanas mokas. Paradokss!

10. vieta – Lauva

Ja kādam drosminiekam labpatiksies par sievu apņemt Lauveni, viņam būs jābūt gatavam pelnīt divkārt un pat desmitkārt vairāk (viss ir atkarīgs no plēsoņas apetītes). Jo visiem, raugoties uz Lauveni, ir jāsaprot, ka viņai ir vislielākie briljanti, visdārgākās mašīnas, un vispār viss – vis… vis… Ja nelaimīgajam paveiksies aizbēgt no šīs “sievietes-skatloga”, citas sievietes sākumā viņam var šķist garlaicīgas un ne tik krāšņas.

9. vieta – Strēlnieks

Strēlnieks savam nākamajam vīram parasti saka: man no tevis nevajag nekādas milzīgas bagātības, tikai atdod man savu dvēseli. Un, – ja drosminieks piekritīs šim darījumam, uzskatiet, ka viņš ir pazudis. Laulības dzīvē balsstiesību viņam nebūs. Bet, – ja viņš iedrošināsies nepaklausīt, žēlastību var arī negaidīt.

8. vieta – Dvīņi

Sieva-Dvīņi savam vīram redz “cauri”, un tas var būt bīstami. Viņam. No viņas neko nenoslēpsi: ne plānus, ne nodomus, ne sīku intrigu darbā (kura nebūt nav sīka intriga). Jaunkundze-Dvīņi attiecībās ar vīru atgādina despotisku māti. Nekas nepaslīdēs garām viņas vērīgajam skatienam. Noliec to cepumu vietā!

7. vieta – Auns

Sieviete-Auns ir kā vulkāns. Dzīvot ar viņu ir sarežģīti, bet interesanti. Auns ir patiesi pārliecināta, ka viņa ir labākā sieviete, kas varētu būt kopā ar viņas vīru. Šajā ziņā viņa nedaudz atgādina jaunkundzi-Dvīņus, bet labuma no Auna tomēr ir vairāk. Viņa arī tiecas pāraudzināt vīru, bet bieži to dara par labu pēdējam.

6. vieta – Svari

Daudzi vīrieši sapņo par tādu sievu kā Svari. Viņa, var teikt, pilnīgi atbilst šim apgalvojumam: “Sievietei jābūt mīļākajai gultā, saimniecei – virtuvē, skaistulei – ciemos”. Tā ir medaļas viena puse. Tomēr Svaru un viņas vīra dzīvē mēdz būt dienas, kad viņa kļūst par kašķīgu un histērisku veceni. Pēc tam šis periods beidzas, un vīrs var uzelpot… Līdz noteiktam laikam.

5. vieta – Jaunava

Jaunava ierindojas mūsu reitinga labāko sievu piecniekā. Viņa ir gan lieliska mīļākā, gan satriecoša saimniece, gan gudriniece, gan līdzgaitniece. Tikai, – vadonis laulības dzīvē būs nevis vīrs, bet gan viņa. Turklāt šo īpašību var atklāt vēl priekšlikuma stadijā. Ja viņa atbildēs kaut ko “es padomāšu” garā, ir īstais laiks bēgt prom.

4. vieta – Vērsis

Ar jaunkundzi-Vērsi kopumā laulībā ir ļoti interesanti. Kā saimniece viņa ir ideāla. Kā mīļākā – pretenziju arī nevienam praktiski nav. Bet ņemt viņu par sievu ir vērts tikai tad, kad jūs izlemsiet, vai esat gatavs simto reizi sasistās tējas servīzes vietā pirkt jaunu. Vai arī jūs dodat priekšroku mierīgākai dzīvei.

3. vieta – Mežāzis

Mežāzis sevi patiešām uzskata par ideālu sievieti. Un apprecēties viņai vajag – pareizi! – ar ideālu vīrieti. Izvēloties partneri, viņu vada tikai aprēķins, bet nevis kaut kāda tur pusaudžu vecuma iemīlēšanās. Ja jums atbildēja “jā”, uzskatiet, ka jūs šo atlasi esat izturējis. Bet, kas notiks, kad Mežāzis laulībā sapratīs, ka vīrs nebūt nav ideāls? Tas jau ir pilnīgi cits jautājums…

2. vieta – Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Sieviete-Ūdensvīrs ir visu vīriešu sapnis. Gandrīz. Tieši viņa ir mūžīgi gaisīga, mūžīgi apmierināta, mūžīgi laimīga, mūžīgi jauna. Vārdu sakot, viegla, bet tādas, kā zināms, vīrieši mīl. Kopumā dzīve laulībā ar viņu būs bezrūpīga. Tikai, lūk, pierunāt viņu iziet pie vīra – tas gan būs jautājums. Jo brīvība un neatkarība viņai ir viss.

1. vieta – Vēzis

Vēzis jau kopš bērnības sapņo par ģimeni. Savu pašas ģimeni. Tāpēc pieaugusi jaunkundze-Vēzis zina, kas ir vajadzīgs ģimenes attiecību veidošanai. Ģimene viņai ir augstāka par visu. To pašu viņa gaida arī no vīra.

Avots: Tayni-mirozdanya.ru

LA.lv