Ekonomika
Bizness

Labās apņemšanās netiek ieviestas0

Foto – Timurs Subhankulovs

Valdības un ministru labās apņemšanās izstrādātajos plānos ļoti bieži netiek ieviestas, jo ministru nomaiņu laikā pastāv niecīga risinājumu pārmantojamība, tā tikšanās laikā ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu vakar norādījuši Ārvalstu investoru padomes Latvijā valdes pārstāvji,  informēja Valsts prezidenta preses dienests.

Sarunas sākumā Ārvalstu investoru padomes Latvijā valdes pārstāvji iepazīstināja Bērziņu ar saviem priekšlikumiem iespējamajiem uzlabojumiem valdības makroekonomiskās politikas jomā un nodokļu administrēšanā, intelektuālā īpašuma aizsardzībā, kā arī veselības aprūpes sistēmā, ko valdībai plānots iesniegt nākamajā nedēļā, kad notiks 18 augsta līmeņa ārvalstu investoru tikšanās ar premjeri un ministriem. Tās laikā tika pārrunāts arī progress un uzlabojumi jomās kopš pagājušā gada tikšanās.

Tāpat Ārvalstu investoru padomes valdes pārstāvji sarunā uzsvēra, ka Latvijas valdībai savā darbībā būtu jābūt ilgtermiņā noteiktākai – jāpieturas pie iepriekš pieņemtajiem lēmumiem un apsolītā, tā ļaujot Latvijai arī ilgākā laika posmā saglabāt savu pašreizējo konkurētspēju.

LA.lv