Mobilā versija
-1.4°C
Alma, Annemarija
Piektdiena, 24. februāris, 2017
21. maijs, 2014
Drukāt

Labās apņemšanās netiek ieviestas

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Valdības un ministru labās apņemšanās izstrādātajos plānos ļoti bieži netiek ieviestas, jo ministru nomaiņu laikā pastāv niecīga risinājumu pārmantojamība, tā tikšanās laikā ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu vakar norādījuši Ārvalstu investoru padomes Latvijā valdes pārstāvji,  informēja Valsts prezidenta preses dienests.

Sarunas sākumā Ārvalstu investoru padomes Latvijā valdes pārstāvji iepazīstināja Bērziņu ar saviem priekšlikumiem iespējamajiem uzlabojumiem valdības makroekonomiskās politikas jomā un nodokļu administrēšanā, intelektuālā īpašuma aizsardzībā, kā arī veselības aprūpes sistēmā, ko valdībai plānots iesniegt nākamajā nedēļā, kad notiks 18 augsta līmeņa ārvalstu investoru tikšanās ar premjeri un ministriem. Tās laikā tika pārrunāts arī progress un uzlabojumi jomās kopš pagājušā gada tikšanās.

Tāpat Ārvalstu investoru padomes valdes pārstāvji sarunā uzsvēra, ka Latvijas valdībai savā darbībā būtu jābūt ilgtermiņā noteiktākai – jāpieturas pie iepriekš pieņemtajiem lēmumiem un apsolītā, tā ļaujot Latvijai arī ilgākā laika posmā saglabāt savu pašreizējo konkurētspēju.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+