Mobilā versija
-0.3°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
21. maijs, 2014
Drukāt

Labās apņemšanās netiek ieviestas

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Valdības un ministru labās apņemšanās izstrādātajos plānos ļoti bieži netiek ieviestas, jo ministru nomaiņu laikā pastāv niecīga risinājumu pārmantojamība, tā tikšanās laikā ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu vakar norādījuši Ārvalstu investoru padomes Latvijā valdes pārstāvji,  informēja Valsts prezidenta preses dienests.

Sarunas sākumā Ārvalstu investoru padomes Latvijā valdes pārstāvji iepazīstināja Bērziņu ar saviem priekšlikumiem iespējamajiem uzlabojumiem valdības makroekonomiskās politikas jomā un nodokļu administrēšanā, intelektuālā īpašuma aizsardzībā, kā arī veselības aprūpes sistēmā, ko valdībai plānots iesniegt nākamajā nedēļā, kad notiks 18 augsta līmeņa ārvalstu investoru tikšanās ar premjeri un ministriem. Tās laikā tika pārrunāts arī progress un uzlabojumi jomās kopš pagājušā gada tikšanās.

Tāpat Ārvalstu investoru padomes valdes pārstāvji sarunā uzsvēra, ka Latvijas valdībai savā darbībā būtu jābūt ilgtermiņā noteiktākai – jāpieturas pie iepriekš pieņemtajiem lēmumiem un apsolītā, tā ļaujot Latvijai arī ilgākā laika posmā saglabāt savu pašreizējo konkurētspēju.

Pievienot komentāru

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (1)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr (5)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Pasaulē
Vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku. Vietējam maksā minimālo, viesim – vidējo algu! (22)Jau šobrīd vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku – šoferu, IT speciālistu, pārdevēju, pavāru
Draugiem Facebook Twitter Google+