Mobilā versija
+2.0°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
21. maijs, 2014
Drukāt

Labās apņemšanās netiek ieviestas

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Valdības un ministru labās apņemšanās izstrādātajos plānos ļoti bieži netiek ieviestas, jo ministru nomaiņu laikā pastāv niecīga risinājumu pārmantojamība, tā tikšanās laikā ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu vakar norādījuši Ārvalstu investoru padomes Latvijā valdes pārstāvji,  informēja Valsts prezidenta preses dienests.

Sarunas sākumā Ārvalstu investoru padomes Latvijā valdes pārstāvji iepazīstināja Bērziņu ar saviem priekšlikumiem iespējamajiem uzlabojumiem valdības makroekonomiskās politikas jomā un nodokļu administrēšanā, intelektuālā īpašuma aizsardzībā, kā arī veselības aprūpes sistēmā, ko valdībai plānots iesniegt nākamajā nedēļā, kad notiks 18 augsta līmeņa ārvalstu investoru tikšanās ar premjeri un ministriem. Tās laikā tika pārrunāts arī progress un uzlabojumi jomās kopš pagājušā gada tikšanās.

Tāpat Ārvalstu investoru padomes valdes pārstāvji sarunā uzsvēra, ka Latvijas valdībai savā darbībā būtu jābūt ilgtermiņā noteiktākai – jāpieturas pie iepriekš pieņemtajiem lēmumiem un apsolītā, tā ļaujot Latvijai arī ilgākā laika posmā saglabāt savu pašreizējo konkurētspēju.

Pievienot komentāru

Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (16)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+