Mobilā versija
+4.2°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
21. maijs, 2014
Drukāt

Labās apņemšanās netiek ieviestas

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Valdības un ministru labās apņemšanās izstrādātajos plānos ļoti bieži netiek ieviestas, jo ministru nomaiņu laikā pastāv niecīga risinājumu pārmantojamība, tā tikšanās laikā ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu vakar norādījuši Ārvalstu investoru padomes Latvijā valdes pārstāvji,  informēja Valsts prezidenta preses dienests.

Sarunas sākumā Ārvalstu investoru padomes Latvijā valdes pārstāvji iepazīstināja Bērziņu ar saviem priekšlikumiem iespējamajiem uzlabojumiem valdības makroekonomiskās politikas jomā un nodokļu administrēšanā, intelektuālā īpašuma aizsardzībā, kā arī veselības aprūpes sistēmā, ko valdībai plānots iesniegt nākamajā nedēļā, kad notiks 18 augsta līmeņa ārvalstu investoru tikšanās ar premjeri un ministriem. Tās laikā tika pārrunāts arī progress un uzlabojumi jomās kopš pagājušā gada tikšanās.

Tāpat Ārvalstu investoru padomes valdes pārstāvji sarunā uzsvēra, ka Latvijas valdībai savā darbībā būtu jābūt ilgtermiņā noteiktākai – jāpieturas pie iepriekš pieņemtajiem lēmumiem un apsolītā, tā ļaujot Latvijai arī ilgākā laika posmā saglabāt savu pašreizējo konkurētspēju.

Pievienot komentāru

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (10)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Plāno stingrākas prasības bezdarba pabalsta saņemšanai (14)Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā norisinājās plašas diskusijas par Labklājības ministrijas (LM) sagatavotajiem grozījumiem likumā “Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam”, kas paredz
Draugiem Facebook Twitter Google+