Mobilā versija
+3.8°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
5. februāris, 2016
Drukāt

Labas ziņas par prezidenta veselības stāvokli (5)

Foto - LETAFoto - LETA

Šodien pēc papildu izmeklējumu veikšanas ārsti atzinuši, ka Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa veselības stāvoklis uzlabojies tiktāl, ka intensīvā terapija vairs nav nepieciešama, informēja Valsts prezidenta kancelejas preses dienests.

Valsts prezidents turpmāk ārstēties kardioķirurģijas nodaļā.

Vējonis arī pakāpeniski atsācis pildīt Valsts prezidenta pienākumus,šodien parakstot pirmo militāro pavēli kopš saslimšanas. Kā valsts bruņotā spēka augstākais vadonis viņš parakstīja pavēli par kārtējās dienesta pakāpes piešķiršanu 22 Nacionālo bruņoto spēku virsniekiem, kuri nodienējuši dienesta pakāpes piešķiršanai noteikto laiku.

Jau vēstīts, ka mediķi Vējonim konstatēja sepses infekciju, kas skāra sirds vārstuļus, tāpēc valsts pirmajai personai 20.janvārī tika veikta sirds operācija, kuras laikā Stradiņa slimnīcas ārstiem izdevās likvidēt infekcijas avotu. Operācijas gaitā infekcijas skartais sirds vārstulis tika aizstāts ar protēzi.

Vēlāk mediķi atklāja, ka Valsts prezidentam Raimondam Vējonim ir iedzimta sirdskaite.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Paldies dakteriem par viņu ieguldījumu prezidenta veselības problēmu risināšanā, bet, manuprāt, nevajag tik detalizēti iztirzāt neviena cilvēka problēmas preses slejās ( vēl jo vairāk prezidenta). Katram cilvēkam ir tiesības uz savu neaizskaramību tīri no etiskiem viedokļiem. Par to derētu padomāt visai sabiedrībai….

  2. Vējonim ir prognoze nākotnē kļūt par visas tautas prezidentu, ko no sirds novēlu. Lai veicas ar veselības atgūšanu!!!

  3. Tiešām laba ziņa! Saudzējiet sevi!

  4. Prieks, ka Vējoņa kunga veselība uzlabojas! Tomēr manī izraisa neizpratne par pilnīgi lieko bravādi labās veselības demonstrēšanai. Kādēļ gan jāmoka vēl joprojām smagi slims cilvēks ar tik nesvarīgu dokumentu parakstīšanu! Vai tiešām tik maznozīmīgus dokumentus nevar parakstīt Mūrnieces kundze?

  5. tā tik tiešām ir ļoti jauka ziņa!

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+