Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
16. decembris, 2013
Drukāt

Labdarības akcijā “Eņģeļi pār Latviju” saziedo nepilnus 236 000 latu

Foto - LETAFoto - LETA

Labdarības akcijā “Eņģeļi pār Latviju” līdz šim saziedoti 235 422 lati, ar kuriem varēs palīdzēt 38 smagi slimiem bērniem. To telekanālā LNT pārraidītā labdarības akcijas lielā koncerta noslēgumā paziņoja pasākuma vadītāji.

“Paldies, paldies, ka devāt cerību un izvēlējāties labestību,” koncerta noslēgumā sacīja labdarības fonda “ziedot.lv” vadītāja Rūta Dimanta. Viņa atzīmēja, ka ziedot labdarības projektam “Eņģeļi pār Latviju” iespējams vēl līdz nākamā gada janvāra vidum.

Kā ziņots, lai palīdzētu četriem bērniņiem, šā gada eņģeļu vēstnešiem – Annijai Aleksejevai, Evelīnai Jonasei, Katei Kronbergai un Raivim Kristiānam Lukjanovam – ir nepieciešami kopumā 39 992 lati. Kopumā “ziedot.lv” rindā uz palīdzību ir 121 bērniņš, kuriem vajadzīgi nedaudz vairāk kā 403 000 latu.

Labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju” šogad risinās sesto reizi. Iepriekšējos piecos gados saziedoti jau 1 952 584 lati, un par šo naudu palīdzība sniegta 650 bērniem. Ziedot bērnu veselībai iespējams portālā “www.ziedot.lv”, zvanot pa labdarības tālruni 9000 6383 (1 lats), kā arī ziedojumu kastītēs “Swedbank”, “Rimi” un “Supernetto”.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+