×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
25. maijs, 2015
Drukāt

Labdarības akcijā “Garage Sale” savākti 9000 eiro. Ziedos bērnu namam

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Organizācijas „Labo darbu fabrika” rīkotās labdarības akcijas GARAGE SALE („Garāžas izpārdošana”) kopējie ienākumi šogad sasnieguši 9000 eiro. Savāktie līdzekļi tiks ieguldīti Rīgas bērnu nama „Vita” basketbola laukuma celtniecībā un sporta laukuma remontdarbos.

Izpārdošana norisinājās 22. un 23.maijā Café DALI, Spīķeru radošajā kvartālā. Tāpat kā citus gadus, rīdziniekiem bija iespēja iegādāties apģērbus, apavus un aksesuārus, ko sarūpējuši latviešu dizaineri, mūziķi, televīzijas un radio personības un citi sabiedrībā pazīstami cilvēki.

GARAGE SALE organizatori izsaka pateicību visiem, kuri piedalījās, kā arī akcijas atbalstītājiem.

Jau ceturto gadu labdarības akcija GARAGE SALE palīdz darīt gaišāku Latvijas internātskolu un bērnu namu bērnu ikdienu. Par savāktajiem līdzekļiem Latgales Reģionālajā atbalsta centrā „Rasas pērles” izveidots jauns futbola laukums, izremontēta ēdnīca, sporta zāle un spēļu istaba. Desmitiem bērnu regulāri saņem skolas piederumus un ziemas drēbes, tāpat viņiem ir iespēja doties uz Rīgu un apmeklēt dažādus pasākumus. Bezpeļņas labdarības organizācijas „Labo darbu fabrika” pamatprincips ir akcijas laikā iegūtos līdzekļus izmantot galvenokārt būvniecībai un dzīves telpas labiekārtošanai. Organizācija neieskaita naudu iestādes kontā, bet realizē ieceres saviem spēkiem, kas palīdz pilnībā sekot līdzi projekta gaitai.

Bērnu nams „Vita” atrodas Rīgā, Kalnciema ielā 131. Šajā iestādē mīt 36 bērni vecumā no 3 līdz 18 gadiem, kuriem ir garīgā atpalicība. Bērni aktīvi piedalās sporta pasākumos: spēlē florbolu un hokeju, trenējas futbolā un pat dodas uz starptautiskām sacensībām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+