Mobilā versija
+3.8°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
2. marts, 2014
Drukāt

Labdarības koncertā Hematoonkoloģijas nodaļai saziedo 61 tūkstoti eiro

Foto-LETAFoto-LETA

Televīzijas raidījumu vadītājs Renārs Zeltiņš ziedo monētas Latvijas Komercbanku asociācijas organizētajā pasākumā Doma laukumā, kura laikā aicina ziedot monētas Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas remontam.

Labdarības koncertā, lai vāktu ziedojumus bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas korpusa remontam, ko sestdienas vakarā pārraidīja Latvijas Televīzija, tiešraides laikā pa tālruni tika saziedoti 61 192 eiro, pastāstīja Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa.

Labdarības koncertā piedalījās daudzi Latvijā pazīstami mūziķi. Dambiņa stāstīja, ka galvenais mērķis bija koncertu izveidot priecīgu un, lai tas uzmundrinātu tos bērnus, kas spiesti ārstēties šajā nodaļā.

Ziedojumi koncerta laikā pārskaitīti arī uz kontu, kā arī labdarības portālam “ziedot.lv”, tāpēc saziedotā summa būs lielāka.

Ziedojumu vākšana korpusa rekonstrukcijai turpinās jau ilgāku laiku, kopumā nepieciešams apmēram miljons eiro. Līdz labdarības koncertam televīzijā pietrūka vēl 114 tūkstoši. Ziedojumu vākšana turpināsies vēl visu martu.

Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļa ir vienīgā vieta Latvijā, kur tiek ārstēti bērni ar onkoloģiskām saslimšanām. Gada laikā nodaļā ārstējas aptuveni 200 bērnu. Pēdējo reizi korpuss remontēts 1999.gadā. Korpuss arī nav savienots ar centrālajām izmeklējumu telpām.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (13)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+