Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
9. jūlijs, 2014
Drukāt

Labdarības koncertā vāks ziedojumus 20 gadus vecam alūksnietim cīņā ar smagu slimību

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Lai palīdzētu Zeltiņu pagasta iedzīvotājam, 20 gadus vecajam Kristeram Zariņam cīņā ar nopietnu slimību, Alūksnes novada jaunieši svētdien, 13. jūlijā, plkst.14 Alūksnes novada pašvaldības administratīvās ēkas lielajā zālē aicina uz labdarības koncertu “Palīdzēsim Kristeram”, informē pašvaldībā.

“Ar šo koncertu, kas notiks tieši Kristera dzimšanas dienā, vēlamies uzmundrināt, atbalstīt un palīdzēt gan viņam pašam, gan viņa ģimenei. Ziedojumi, kas tiks vākti kā ieejas maksa, tiks novirzīti Kristera veselības aprūpei,” uzsver koncerta organizatore Daniela Dobrovoļska.

Koncertā ar saviem priekšnesumiem puiša ģimeni un visus klātesošos priecēs un uzmundrinās gan jaunie mākslinieki – māsas Līva un Tīna Sloģes, Līva Augule, Rihards Bumbišs, Una Tomiņa, Līga Melngaile, koklētāju duets, deju kolektīva “Virpulītis” dejotāji, gan Jaunlaicenes folkloras kopa “Putnis” un savus paraugdemonstrējumus rādīs arī jaunie džudo cīkstoņi.

Alūksnes novada pašvaldība aicina  sirdscilvēkus apmeklēt koncertu un atbalstīt Kristeru.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniKāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+