Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
26. maijs, 2014
Drukāt

Labdarības pasākumā Centrāltirgū centīsies palīdzēt daudzbērnu ģimenēm (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Rīgas Centrāltirgū sestdien, 31.maijā, no plkst. 11 līdz 14 notiks Starptautiskajai Bērnu aizsardzības dienai veltīts labdarības pasākums, kura laikā centīsies palīdzēt daudzbērnu ģimenēm, informē Rīgas Centrāltirgū.

Pasākumā dziedātāja Roberto Meloni vadībā notiks labdarības koncerts, kā arī darbosies radošās darbnīcas, veselīgo našķu meistarklase, radošo darbu izstāde, kā arī būs iespēja iegādāties izstādes “Tirgus portreti” mākslas darbus.

Īpašajā Labdarības teltī varēs atnest rotaļlietas un kancelejas preces, kas noderētu daudzbērnu ģimenēm, kā arī ziedot, lai atbalstītu labdarības akciju “Pārtikas grozi Rīgas daudzbērnu ģimenēm”.

Rīgas daudzbērnu ģimenes pārtikas grozu saņemšanai varēja pieteikties, iesūtot pieteikuma vēstuli, kurā pastāsta par tiem gardumiem un ēdieniem, kas katram no bērniem garšo vislabāk, kā arī savas ģimenes sapņu ēdiena recepti.

12 ģimenes ir iesūtījušas sirsnīgus stāstus un receptes, ar kuriem iepazīties ikviens varēs Rīgas Centrāltirgus mājaslapā “www.centraltirgus.lv”, tādējādi gūstot apliecinājumu, ka sniegtais atbalsts nav vis abstrakts ziedojums, bet gan īsta un ļoti noderīga palīdzība kuplām ģimenēm un stiprām mammām, kuras vienas audzina vairākus bērnus.

Pasākuma laikā būs iespēja arī apskatīt bērnu radošo darbu izstādi “Manas ģimenes lieliskā recepte”, atdot savu skatītāju simpātijas balsi par darbiņu, kas patīk vislabāk, kā arī sakņu paviljonā iegādāties izstādes “Tirgus portreti” mākslas darbus, 50% no mākslas darba vērtības ziedojot labdarības akcijai “Pārtikas grozi Rīgas daudzbērnu ģimenēm”.

31.maijā visi pasākumi tirgū būs bez maksas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Sitie pasakumi veicami parkos,neviss tirgu.Vai parku trukums???/
    Man loti kaitina un pardevejas sola organizatoriem so to nogriezt.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+