×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
30. septembris, 2015
Drukāt

Labdarīgiem mērķiem izsolīs Birmaņa Nepieradinātās relikvijas

Bruno_Birmanis_4

Šodien un rīt, 1. oktobrī, koncepta veikalā “Paviljons” notiks modes dizainera Bruno Birmaņa Nepieradināto relikviju labdarības izsolei veltīts pasākumu kopums, aģentūru LETA informēja izsoles organizatori.

Šodien plkst.18.30 notiks Birmaņa un kultūras žurnālistes Unas Meisteres publiskā saruna, uz kuru aicināti visi interesenti. Abas dienas “Paviljonā” būs apskatāma izsolē piedāvāto priekšmetu izstāde, savukārt pati izsole, kuras ienākumi tiks ziedoti bērniem ar īpašām vajadzībām, notiks 1. oktobrī plkst.19.

Kā pastāstīja izsoles organizatori, līdzekļi tiks novirzīti biedrību “Skalbes” un “Latvijas Autisma apvienība” projektam “Uzvedības terapija un sociālo prasmju trenēšana 4-8 gadus veciem bērniem ar uzvedības problēmām”.

Izsolē tiks piedāvāti ekskluzīvi priekšmeti – tērpi, rotas, skices –, kas savulaik tapuši Birmaņa un Uģa Rūķīša 1987. gadā izveidotajam tērpu teātrim “Postbanālisma balle”, Nepieradinātās modes asamblejai, kas notika no 1989. līdz 1994. gadam un pēdējo reizi -1999.gadā, kā arī citiem Birmaņa radošajiem projektiem.

Kopumā tiks izsolīti 16 priekšmeti, tajā skaitā Birmaņa tērpu skices Latvijas pirmajai olimpiskajai komandai pēc neatkarības atgūšanas, tērpu skices Birmaņa un Rūķīša tērpu teātra “Postbanālisma balle” kolekcijām “Iela”, “Kāzas”, “Mistika”, kā arī Endrū Logana veidotā piespraude, Birmaņa tērpi un galvasrota kolekcijai “Kāzas” un vēl citi priekšmeti.
Labdarības izsoli organizē kultūras un mākslas portāls “Arterritory.com” un biedrība “Mākslas platforma”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+