×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
6. aprīlis, 2015
Drukāt

“Labējā sektora” līderis Jarošs iecelts par Ukrainas ģenerālštāba priekšnieka padomnieku (6)

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Attēlā Dmitrijs Jarošs.

Ukrainas galēji labējās partijas un paramilitārā grupējuma “Labējais sektors” līderis Dmitrijs Jarošs pirmdien tika iecelts par Ukrainas bruņoto spēku ģenerālštāba komandiera Viktora Muženko padomnieku.

Šāds lēmums pieņemts, lai pastiprinātu kontroli pār “Labējā sektora” brīvprātīgajiem kaujiniekiem, kuri cīnās Ukrainas spēku pusē.

“Dmitrijs Jarošs darbosies kā ķēdes posms starp brīvprātīgajiem bataljoniem un ģenerālštābu,” aģentūrai AFP sacīja bruņoto spēku pārstāvis Oleksijs Mazepa.

“Mēs vēlamies sasniegt pilnīgu vienotību cīņā pret ienaidnieku, tādēļ tagad mūsu mērķis ir sadarbība un brīvprātīgo bataljonu integrācija bruņotajos spēkos,” viņš piebilda.

“Labējā sektora” pārstāvis sacīja aģentūrai AFP, ka grupējums saglabās autonomiju, bet toties varēs saņemt finansējumu no Aizsardzības ministrijas.

Jarošs pērn tika ievēlēts Ukrainas parlamentā, bet Krievija viņu ir izsludinājusi starptautiskajā meklēšanā par “kūdīšanu uz terorismu”.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. spiests labajam sektoram atdot arvienvairāk vadošu atslēgas amatu. ņemot vērā ka ari labā spārna armija nepakļaujas porošam, tad tas jau velk uz kārtejo valsts apvērsumu:)

  2. krievu “Labējā sektora” līderis -- Pūķins Atbildēt

    Tas ir — maigi izsakoties, jo Pūķins ir krievnacists.

Draugiem Facebook Twitter Google+