×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
21. marts, 2017
Drukāt

Labējie ekstrēmisti apdraud Zviedriju (8)

Foto - REUTERS/LETAFoto - REUTERS/LETA

Zviedrijas Drošības dienesta SAPO vadītājs Anderss Tornbergs, preses konferencē Stokholmā informējot par Drošības dienesta gadskārtējo ziņojumu, brīdinājis par pieaugošiem draudiem demokrātiskam vēlēšanu procesam valstī no labējo ekstrēmistu puses un ārvalstu kiberuzbrukumiem.

 

Politiskas vardarbības draudi

Drošības dienesta vadītājs atzīmēja, ka apdraudējums Zviedrijai šodien ļoti atšķiras no tā, kāds bija vēl pirms dažiem gadiem. Tornbergs atgādināja par Britānijas parlamenta deputātes Džoannas Koksas slepkavību pērn nedēļu pirms referenduma par Britānijas izstāšanos no Eiropas Savienības. Teroraktu pastrādāja kāds britu labējais ekstrēmists, kuram tiesa piesprieda mūža ieslodzījumu. “Raugoties uz notikumiem pasaulē, vērojot agresīvo tonalitāti breksita kampaņā Britānijā un ASV prezidenta vēlēšanās, mēs plānojam pastiprināt politiķu apsardzi pirms 2018. gadā paredzētajām parlamenta vēlēšanām,” Zviedrijas Drošības dienesta vadītājs Anderss Tornbergs paziņoja intervijā Zviedrijas radio. “Mēs redzam, ka pieaug labējā ekstrēmisma draudi. Pašlaik tiek veikta izmeklēšana Gēteborgā, kur tika plānoti bruņoti uzbrukumi politiskajiem pretiniekiem un bumbu sprādzieni bēgļu nometnēs,” teica Tornbergs, piebilstot, ka, tuvojoties vēlēšanām, politiskā vardarbība un draudi no kreiso un labējo ekstrēmistu puses var pieaugt. 2016. gadā SAPO ir veikusi pārbaudi informācijas tehnoloģiju drošības jomā virknē iestāžu un uzņēmumu, vairākos no tiem atklājot drošības problēmas. Pērn pret vairākām valsts iestādēm Zviedrijā bija vērsti kiberuzbrukumi no ārvalstīm, lai piekļūtu slepenai informācijai. SAPO gadskārtējā ziņojumā uzsvērta steidzamība, kādā Zviedrijas iestādēm jāstiprina drošības režīms, teica Zviedrijas iekšlietu ministrs Anderss Igemans. Pērn SAPO štatā tika pieņemti 200 jauni darbinieki, un līdz 2020. gadam viņus skaitu plānots palielināt līdz 1500 drošībniekiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Zviedriju apdraud ekstrēmie humānisti, vienīgi konservatīvie (“labējie”) zviedri var glābt savu valsti no kolonizācijas.

 2. Visvairāk Zviedriju apdraud musulmaņu “bēgļu” – īstenībā dīkdieņu, teroristu un izspiedēju bari. Ja visā drīzumā zviedri to paši neapjēgs, ar viņiem būs cauri.

 3. Lielākais apdraudējums ir ķīselis zviedru galvās.

 4. jācinas ar celoniem nevis sekam!nevajag mellos salaist tad nebus sekas.

 5. Zviedriju vairāk nekā teroristi apdraud kreisie neoliberāļi, liberālsociālisti, feministes un multikulturālisti.

 6. Zviedriju apdraud pederastija, pie varas esošās komunistu cūkas un to elektorāts, interventi melnādaiņi.

 7. Kāpēc savas zemes patriotus kas aisargā tevzemi no iebrucejiem, pasaules vazaņķiem mediji lamā par ekstremistiem. Tas ir zemesargu darbs turēt savu zemi tīru no paķeruma meklētājiem.

 8. “Labējie ekstrēmisti apdraud Zviedriju”
  un
  “Lielākais drauds – Krievija”
  ——————————-
  Kāds tad ir Putins – labējs vai kreis?

Draugiem Facebook Twitter Google+