×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
2. aprīlis, 2018
Drukāt

Labi, ka paliku dzīvs – riteņbraucējs par idiotisku veloceliņa jaunumu Rīgā (plus video) (33)

velo

Rīdzinieks Kaspars Garda savā “Facebook” profilā ievietojis video ar izbraucienu pa veloceliņu Ķengaragā, kas beidzās ar smagu kritienu. Tas viss kāda bezatbildīga traktorista dēļ.

“Šodien gribēju pa mierīgo … es zinu, ka skatoties telefonā Jums liekas, ka tas ir smieklīgi, bet diemžēl šis nav otrā aprīļa joks. Nolidoju es lejā no tā rakuma. Par laimi smagu traumu nav un velo arī pamatdarba kārtībā,” raksta Garda.

Daugavas krastā izveidotajam veloceliņam vienā vietā blakus ir neliels uzkalniņš, kuram daudzi mēdz pārbraukt pāri – lai interesantāk. Taču tagad nezin kādēļ tas pusē ir norakts, nekādu brīdinājuma zīmju nav un, braucot no centra puses, to var pamanīt tikai pēdējā brīdī, līdz ar to nezinātājam neizbēgams ir kritiens, kas var beigties pat traģiski.

Pievienot komentāru

Komentāri (33)

 1. Stulbenis. Žēl, ka par maz tika mācības, ja pašam nav galvas uz pleciem.

 2. Stulbenis. Žēl, ka par maz tika mācības, ja pašam nav galvas uz pleciem.

 3. Tā ir , ja brauc blakus veloceliņam .

 4. Nu bet pats tak gribēja tramplīnu izmēģināt, un tagad gaužas! Nu ko var gribēt no velosipēdista.

 5. Idiotisks ir virsraksts! Tas daudz liecina par raksta autoru!

 6. Nevajag braukt pa neceļiem, priekš braukšanas ir veloceliņš. Tā kā paši vainīgi.

 7. Katrs pats ir atbildīgs par savas rīcības vai bezdarbības sekām. Neproti reaģēt ekstrēmās situācijās- nebrauc pāri kalniņam. Gan jau ka pēdējoreiz tur brauci pagājšgad?;)

 8. He,tagad policija varēs viņu sodīt

 9. pa mierīgo lai interesantāk Atbildēt

  Toč idiots! Gar daudziem lielceļiem ir grāvji, bet pa tiem taču ar auto neviens no laba prāta nevizinās. Tomēr kādu lupatu jau varēja uz takas uzkārt …

 10. Promenādes atpūtnieks Atbildēt

  Labi jau, ka pats sveiks un vesels. Bet, jādomā, ka mācību arī saņēma. Varbūt labi vien ir, ka to uzkalniņu rok nost. Tur parasti bērniem patīk kāpelēt, un, ja tāds aso izjūtu kārais velobraucējs būtu kādam bērnam virsū uzbraucis, tad arī sūdzētos?

 11. Ja galvā ir tukšums un neredz, kur ir velocelińš, un brauc kur pagadās, tad ne tikai tā var gadīties. Noteikti grūti dzīvē cilvēkam….

 12. Tiešām nesaprotu, kur problēma? Ir jābrauc pa veloceliņu un nekādu problēmu, pats vainīgs, ka brauc kur acis rāda. Drīzāk tev sodu uzlikt par zalās zonas izbraukāšanu

  • Nav tik vienkārši. Es neesmu pārgalvīgs puika. Nedzīvoju Ķengaragā, bet bija interese izmēģināt velo celiņu. Pirms dažiem gadiem braucu pa velo celiņu krēslā. Aizbraucu no centra līdz Rumbulai. Atceļā celiņš pēkšņi pāriet kāpnēs… Tajā laikā nekādas brīdinājuma zīmes!!! Varbūt, ka tagad ir. Ir arī iespēja pirms tam nogriezties uz tiltiņu. Tur kāpņu nav. Taču nebija skaidri redzamu norāžu. Labi, ka paspēju nobremzēt. Tur es būtu sprandu nolauzis. Turpceļā velo celiņš pabrauca garām kāpnēm, tāpēc nemaz tās neredzēju. Krēsla bija. Man bija lukturis, bet lukturis nav saule. Tāpēc nevajag vienmēr lamāt riteņbraucējus un pārmest pārgalvību. Velo celiņi visai nejēdzīgi sabūvēti….

 13. Eju katru dienu pa šo gājēju/velo celiņu, un to kalnu kaut kā nepamanīju uz velo celiņa..ja pratiņš nav istajā vietā tad ne tik tur vien iebrauksi..😀😀

 14. Muļķis,veloceliņš ir uz asfalta,bet tas kalns ir būvgruži sastumtie.

 15. Izskatās, ka celiņš ir BLAKUS kalnam. Ja bārdainim nepietiek prāta tur braukt, tad pats vien vainīgs.

 16. tur arī tāpat var nokrist, nemaz nerunājot par skrejošu vai braucošu pārvietošanās veidu !!!!!!!!

 17. Vēl jau celiņam ir trepes uz Daugavu, nepamēģināji?

 18. tik pat labi tur varēji skriet kāds mazulis, kurš tieši tāpat nepamanītu, ka kalniņš ir norakts. Manuprāt šādos gadījumos, vismaz “brīdinošā lenta” ir jānovelk !!!

  • Ar veloceliņu tam kalniņam nav galīgi nekāda sakara. Tad jau lentas gar visu Daugavas krastu jānovelk, lai kāds pa taciņu braukdams, neiebrauc upē.

 19. Kur tādi idioti-velobraucēji rodas???

 20. bet vai ta nebija interesantāk,tak gribēji ,lai tā ir.Bet viss ir labi tikai interesantāk bija.

 21. ak dieniņ , kāds idiots !!! kāds veloceliņam ar to sakars ??? pats no celiņa nobrauc , braukā pa kaut kādām mistiskām takām zaļajā zonā un citi pie tā vainīgi …

 22. vai tiešām ir tik grūti papriecāties, ka ar cilvēku viss kārtībā?

 23. Nafig tu tur brauci???

 24. Nameiz, Kaspar, esi varonīgs gejs !

 25. Nameiz, Garda, labāk soukā !

 26. Nemīz, Garda, labāk sūkā !

 27. Lēnais, padomā tagad pats, kā tu tur bremzētu šinī situācijā, pirms kaut ko gudru bilsti.

 28. Uzkalninjsh ir velocelinjsh vai kaa? nobrauci no velocelinja, vaino pats sevi. Jampaps!

 29. Zoss. Acis pierē nav tad nav ko teikt. Velosipēdam takš ir bremzes. A moš lidoja 200 km stundā.

Draugiem Facebook Twitter Google+