Horoskopi un mistika
Horoskopi

Labi veidosies attiecības ar citiem cilvēkiem! Horoskopi 13.jūlijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Šodien tavs galvenais uzdevums ir nostiprināt un pabeigt iesākto. Neķeries klāt jauniem uzdevumiem un jaunām lietām, ja neesi pabeidzis vecās.

Vērsis

Divējāda diena – no vienas puses, planētas šodien bremzēs tevi, bet jau pēc brīža mudinās. Ja tu esi nopelnījis, iespējams, tevi gaida vilinošs piedāvājums, kas saistīts ar darbu. Vairāk seko savam domu gājienam, tu taču zini, ka domām ir liels spēks.

Dvīņi

Jebkuras finansiālās operācijas šodien nebūs iederīgas. Tu vari zaudēt daudz vairāk naudas, nekā to nopelnīt.

Vēzis

Jau tagad nauda, kas ir ieguldīta dažādos projektos, sāks tev nodrošināt peļņu. Realizē jaunus plānus visdažādākajos variantos. Ļoti labi šodien veidosies attiecības ar visdažādākajiem cilvēkiem. Vēl vairāk – tu iegūsi uzticību un atbalstu.

Lauva

Nav izslēgts, ka tev gribēsies doties ceļojumā. Šodien var parādīties arī dažādas perspektīvas, kas ļaus tev nopelnīt un uzlabot savas finanses. Protams, ja tu izvirzi sev lielus mērķus sev nezināmā sfērā, tev vispirms vajadzētu iepazīties ar kādu, kas šo sfēru pazīst.

Jaunava

Šīs dienas notikumi tev dāvās jaunus iespaidus, tev parādīsies interese pret kultūru, filozofiju, vēsturi, iespējams, tu iepazīsies ar interesantiem cilvēkiem.

Svari

Svarus gaida daudz darba, bet lielākoties tas ir saistīts ar to, ka tu vēlies nopelnīt daudz naudas. Taču tu spēsi nopelnīt tik, cik tev ir nepieciešams, nevis vairāk!

Skorpions

Daudziem Skorpioniem šodien nāksies sastapties gan ar tādām emocijām kā slava, apbrīns un pat skaudība. Pie horizonta var parādīties jauni cilvēki, kas centīsies tevi „aptīt ap pirkstu“.

Strēlnieks

Iespējamas lielas pārmaiņas, diemžēl, ne pārāk labas. Taču viss nokārtosies. Centies šodien rīkoties pareizi. Neparaksti nekādus līgumus.

Mežāzis

Gados jaunie Mežāži gribēs piedalīties dažādos piedzīvojumos. Nav izslēgts, ka tu šodien iepazīsies un šī pazīšanās būs ar lielu nākotni – iespējams, šī ir tava otrā pusīte, ar kuru tu iestūrēsi laulības ostā. Taču nesteidzies un neforsē notikumus!

Ūdensvīrs

Šī jūlija diena tavā dzīvē atnesīs daudz prieka un kļūs par ļoti auglīgu dienu. Tu varēsi atklāt sevī vēl daudzus, radošus talantus. Iespējams, tev nāksies mainīt šodienas plānus, taču izmaiņas būs pozitīvas.

Zivis

Šī diena simbolizē pacietību, objektivitāti un meditāciju. Tev arī var mazliet pietrūkt fantāzijas un iztēles, kā arī humora izjūtas. Ja tev šodien ir jārunā par darbu, dari to dienas otrajā pusē.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gaidāma enerģiska un veiksmīga diena! Horoskopi 20.jūlijam
2 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
4 horoskopa zīmes, kurām augusts kļūs par ļoti veiksmīgu mēnesi
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Negaidīti notikumi un plānu maiņa! Horoskopi 19.jūlijam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

EL
Egils Līcītis
Latvijā
Pie Pārdaugavas monumenta jāizliek paskaidrojumi. Saruna ar Levita padomnieku vēstures jautājumos Jurģi Klotiņu
Intervija 3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Lielbritānija vēlas Eiropas vadītus kuģošanas aizsardzības spēkus Persijas līcī
56 minūtes
LE
LETA
Ekonomika
FOTO: Prezidents Levits ticies ar “airBaltic” vadītāju Gausu
4 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Smaga avārija netālu no “Akropoles”
4 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Ceļmalā baravikas lielākas par grozu! Laimīgie sēņotāji lielās ar guvumu
3 stundas