Horoskopi un mistika
Horoskopi

Labie darbi tiks atlīdzināti! Horoskops 27.jūlijam0

Dienas noskaņa

Labvēlīgs laiks ģimenes svētku organizēšanai. Sajutīsi garlaicības uzplūdus – gribēsies ieviest dzīvē dažādību. Diena piemērota mierīgai atpūtai, analīzei, apcerei. Dāvana palīdzēs uzlabot saskarsmi ar mīļoto cilvēku.

Auns

Diena simbolizē palīdzību, labdarību, žēlsirdību. Sniedzot palīdzību grūtā situācijā, Auns neaizdomājoties izdarīs to vēlreiz. Nevajag gaidīt karstu pateicību par saviem labajiem darbiem. Šodien neapvainojies, ja apkārtējie atstās bez uzmanības tavas rūpes un gādību. Labdarība ir jāatzīmē ar pieticību.

Vērsis

Šī diena var ilgi palikt Vēršu atmiņā. Labvēlīgs laiks, lai paustu maigas jūtas, noslēgtu laulību, organizētu ģimenes svētkus. Iespējams uzlabot attiecības ar vecāka gadagājuma radiniekiem.

Dvīņi

Neleciet augstāk, nekā varat uzlekt. Tas īpaši attiecas uz karjeras jautājumiem. Tāpēc labāk rīkoties apdomīgi un izvairīties no riska un azarta.

Vēzis

Pastāvīgas kņadas un pamatnodarbju monotonijas apvienojums var uzdzīt tev garlaicību: gribēsies dzīvē kaut ko dažādot, neordināri rīkoties vai vispār sākt visu no nulles. Nepadodies šādām dziņām: tu tikai sarežģīsi sev dzīvi.

Lauva

Atsakoties no dzīves stila uz cilvēka fizisko un psihisko iespēju robežas, Lauvas var patiesi atjaunot savu veselību. Šodien ir īstais laiks, lai ieviestu jaunu dienas režīmu (noteikt laiku, kas tiek tērēts darbam un miegam), ēšanas paradumus un procedūras. Tikai atsakies no pārāk eksotiskām atveseļošanās metodēm.

Jaunava

Diena piemērota mierīgai atpūtai, analīzei, apcerei. Šodien daudzas Jaunavas pastāvīgi analizēs realitāti, demonstrēs savu individualitāti, paužot oriģinālas domas. Palīdzi tuvākajam saprast notiekošā būtību, izskaidro viņa galvenās problēmas un uzdevumus.

Svari

Svaru uzmanības centrā šodien būs personiskā dzīve un romantiskas attiecības. Saskarsmē ar mīļoto iespējams pozitīvs pavērsiens, ne mazsvarīga loma tajā būs dāvanai. Randiņi paies maiguma gaisotnē, kas padarīs tos neaizmirstamus. Lieliska diena, lai rīkotu ģimenes pasākumus, kāzu svinības.

Skorpions

Pastiprināsies kaisle, seksualitāte, aktivizēsies intīmie sakari. Pastāv iespēja, ka partneris tevi piekrāps. Tu vari būt netaisns/netaisna pret savu izredzēto. Nepadodies seksuāliem kārdinājumiem. Nelabvēlīga diena, lai stātos laulībā.

Strēlnieks

Beigsies nesaprašanās periods starp tevi un tavu iemīļoto; beidzot jūs sajutīsiet prieku un gandarījumu no tikšanās. Saņemot precību piedāvājumu, neatsakies, jo diez vai tu nožēlosi izdarīto izvēli.

Mežāzis

Šodien tu vari rīkot svinīgas pieņemšanas, prezentācijas, konkursus, sporta sacensības. Atsakies no nevajadzīgas kautrības un droši paziņo par sevi. Atlicini laiku iemīļotajām nodarbēm – tās sniegs prieku un veselību.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tavu mīlas un seksuālo dzīvi nenosauksi par vētrainu, tomēr mēneša beigās liktenis sagādās tev jaunas iepazīšanās un aizraušanās. Spilgta un dzīvi apliecinoša mīlestība, kas pārņēmusi tavu sirdi, var prasīt seksuāla rakstura izpausmi – nepretojies tai.

Zivis

Iespējams pesimistisks noskaņojums. Vairākas Zivis šodien sajutīs psiholoģisku nogurumu no neveiksmju virknes. Padomā par tiem, kas atrodas vēl grūtākā stāvoklī, sniedz viņiem palīdzību.

LA.lv