×
Mobilā versija
+5.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
27. maijs, 2015
Drukāt

Labiekārto Sietiņieža apkārtni; darbu laikā to nevarēs apmeklēt

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pie Latvijā lielākā baltā smilšakmens atseguma – Sietiņieža, kas atrodas Kocēnu novadā, sākušies teritorijas labiekārtošanas darbi, tādēļ šovasar Sietiņiezi apmeklēt nebūs iespējams, informēja Dabas aizsardzības pārvalde (DAP).

“Pie Sietiņieža tiks labiekārtotas takas 565 metru garumā, kā arī veikta takas seguma uzlabošana 306 metru garumā, lai padarītu unikālo dabas objektu drošāk un ērtāk pieejamu un pasargātu to no iespējamās nelabvēlīgas apmeklētāju ietekmes. Šo darbu laikā pieeja Sietiņiezim slēgta,” portālam LA.lv pavēstīja DAP sabiedrisko attiecību speciāliste Inese Pabērza.

Pabērza pastāstīja, ka projekta ietvaros tiks labiekārtota arī atpūtas zona ar jaunu galdu un soliem, izbūvēta jauna nojume un tualete, taps jauna laivu novilkšanas vieta, laipa un kāpnes uz to.

Būvniecības darbi jāpaveic līdz šā gada 30. novembrim. Tos iepirkuma rezultātā uzticēts veikt SIA “Vidzemes energoceltnieks”, infrastruktūras atjaunošanas darbi tiek veikti Eiropas Savienības Kohēzijas fonda projekta “Antropogēno slodzi samazinošās un informatīvās infrastruktūras izveide Natura 2000 teritorijās. II kārta” ietvaros.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +5.8
Alūksne +2.4
Daugavpils +1.2
Saldus +3.5
Liepāja +2.6
Jelgava +3.5
Ventspils +4.5
Limbaži +2
Madona +3.8
Rēzekne +3.1
Draugiem Facebook Twitter Google+