×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
15. aprīlis, 2015
Drukāt

Labiekārtos gājēju celiņus Anniņmuižas mežā un pagarinās veloceliņu gar Daugavu

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja trešdien atbalstīja 400 000 eiro piešķiršanu no infrastruktūras fonda gājēju celiņu labiekārtošanai Anniņmuižas mežā un gājēju/veloceliņa Centrs-Dārziņi turpinājuma izbūvei gar Daugavu.

Anniņmuižas mežā, Imantā, Dumbrāju ielas apkaimē par 209 660 eiro plānots izveidot asfaltbetona segumu celiņiem vairāk nekā 5000 kvadrātmetru platībā. Jau vēstīts, ka pērn Anniņmuižas mežā tika izgaismoti celiņi apmēram 2,5 kilometru garumā, uzstādīti soliņi un atkritumu urnas, līdzās mežam ierīkoti divi rotaļu laukumi un uzstādītas vingrošanas iekārtas, kā arī renovēta novadgrāvju sistēma, informē pašvaldībā.

Savukārt par 196 505 eiro plānots izbūvēt 630 metrus garu turpinājumu gājēju un veloceliņam Centrs-Dārziņi Rumbulas apkaimē un labiekārtot apkārtējo teritoriju ar soliem, apgaismes stabiem un atkritumu urnām. Pērn veloceliņam tika izveidots pagarinājums no Ķengaraga promenādes līdz Mazjumpravmuižai, un šogad paredzēts veidot celiņa turpinājumu patlaban nesakoptā Daugavas malā.

“Rīgā katru gadu pašvaldība veic ievērojamu darbu, lai sakārtotu pilsētvidi. Šādi projekti padara mūsu pilsētu pievilcīgāku gan iedzīvotāju, gan tūristu acīs,” uzsver Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētājs Maksims Tolstojs.

Pilsētas attīstības komiteja trešdien arī nolēma piešķirt līdzekļus no infrastruktūras fonda vairākiem jau iepriekš akceptētiem projektiem. 188 725 eiro piešķirti ielu apgaismojuma rekonstrukcijai Dārziņu apkaimē, par šo summu sakārtojot Dārziņu ielas posmu no Cidoniju ielas līdz 1.līnijai, 1.līnijas posmu no Jāņogu ielas līdz Dārziņu ielai un Jāņogu ielas posmu no 1.līnijas līdz 14.līnijai.

Savukārt 117 306 eiro piešķirti no infrastruktūras fonda 2,4 hektāru lielas degradētas teritorijas labiekārtošanai starp Lielvārdes ielu, dzīvojamo māju Ilūkstes ielā 54 k-7 un rekultivējamo izgāztuvi A. Deglava ielā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+