Mobilā versija
-4.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
20. janvāris, 2012
Drukāt

Laboratorijā rada trīs pērtiķus


ASV Oregonas Veselības un zinātnes universitātes pētnieki, izmantojot sešu dažādu pērtiķu ģenētisko informāciju, radījuši trīs pērtiķus, raksta avīze “The Daily Mail”.

 

Tie nosaukti par Himeru, Roku un Heksu. Trīs nelielo pērtiķu radīšana izraisījusi dzīvnieku aizstāvju sašutumu. Amerikāņu zinātnieki izmantoja sešu makakas pērtiķu sugas embriju šūnas, apvienojot tās vienā embrijā un tad to ievietojot surogātmātē. Kaut iepriekš šādi pasaulē nākušas peles, truši, žurkas un dažādi mājlopi, šī ir pirmā reize, kad šādā veidā mākslīgi radīti pērtiķi, kuriem ir specifisks DNS paraugs. Pētnieki stāstījuši, ka Roku un Hekss ir ļoti veselīgi un ka viņu piedzimšana pērtiķu samērā augstā intelekta līmeņa un bioloģiskās līdzības ar cilvēkiem dēļ paver milzīgas iespējas turpmākiem pētījumiem.

 

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+