Mobilā versija
+5.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
7. oktobris, 2014
Drukāt

“Labs karavīrs – paēdis un vesels”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Turpinot pieminēt 1. Pasaules kara simtgadi, ceturtdien, 9. oktobrī plkst. 16 notiks bezmaksas pasākums – lektorijs “Labs karavīrs – paēdis un vesels”, vēsta muzeja Izglītības un informācijas nodaļas vadītājs Mārtiņš Mitenbergs.

Pasākuma laikā vēsturniece I. Krīgere iepazīstinās interesentus ar populārākajām Pirmā pasaules kara ēdienu receptēm, bet medicīnas vēsturniece I. Gīle stāstīs par iedzīvotāju veselība stāvokli kara laikā, medicīna aprūpi un izplatītākajām slimībām.

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja vēsturnieku pavadībā izstaigāt izstādi “Karš ienāca mūsu mājās”, aplūkot Kara muzeja krājumā esošos karavīru traukus un degustēt pēc senām receptēm pagatavoto “Alīdas cigoriņu kafeju”.

Pieminot Pirmā pasaules kara sākuma simtgadi, Kara muzejs ik mēnesi rīko īpašus pasākumus, kas mudina cilvēkus aizdomāties par traģisko notikumu, kas skāra gandrīz ikvienu Latvijas ģimeni, piebilst Mitenbergs.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (27)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+