Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
7. oktobris, 2014
Drukāt

“Labs karavīrs – paēdis un vesels”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Turpinot pieminēt 1. Pasaules kara simtgadi, ceturtdien, 9. oktobrī plkst. 16 notiks bezmaksas pasākums – lektorijs “Labs karavīrs – paēdis un vesels”, vēsta muzeja Izglītības un informācijas nodaļas vadītājs Mārtiņš Mitenbergs.

Pasākuma laikā vēsturniece I. Krīgere iepazīstinās interesentus ar populārākajām Pirmā pasaules kara ēdienu receptēm, bet medicīnas vēsturniece I. Gīle stāstīs par iedzīvotāju veselība stāvokli kara laikā, medicīna aprūpi un izplatītākajām slimībām.

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja vēsturnieku pavadībā izstaigāt izstādi “Karš ienāca mūsu mājās”, aplūkot Kara muzeja krājumā esošos karavīru traukus un degustēt pēc senām receptēm pagatavoto “Alīdas cigoriņu kafeju”.

Pieminot Pirmā pasaules kara sākuma simtgadi, Kara muzejs ik mēnesi rīko īpašus pasākumus, kas mudina cilvēkus aizdomāties par traģisko notikumu, kas skāra gandrīz ikvienu Latvijas ģimeni, piebilst Mitenbergs.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+