Horoskopi un mistika
Horoskopi

Labs laiks, lai pārvērtētu esošas un senas draudzības. Horoskopi no 22. līdz 28. jūlijam0

Foto: Pexels

Auns

Trešdien iespē­jams nemierīgs garastā­voklis, stresu var mazi­nāt ar fiziskām aktivitā­tēm. Ceturtdiena ļoti veiksmīga diena – izrādot iniciatīvu un aktivi­tāti, būs iespējams paveikt daudz. Piektdien var nodarboties ar finan­šu un saimniecības lietām.

Vērsis

Nedēļas sākumā iespējama paaugstināta emocionalitāte. Nedēļas otrā puse būs harmonis­kāka. Veiksmīgākās dienas – ce­turtdiena un piektdiena. Ceturtdien viegli risināsies sarunas – iespē­jams uzlabot esošas attiecības un atjaunot senus kontaktus.

Dvīņi

Nedēļas pirmā puse būs sociāli aktīva. Trešdien neiesaisties strīdos. Nedēļas vidū var risināt naudas jautājumu lietas. Lai kaut ko pārdotu, lieliska būs ceturtdiena. Nedēļas nogale pie­mērota sarunām, pastaigām, lai dotos nelielos izbraucienos.

Vēzis

Lai par kaut ko vienotos, veiksmīgākā būs ceturtdiena – pratīsi harmoniski paust savu viedokli, iespējams saņemt un sniegt pateicības dāvanas, izrādīt mīlestību saviem tuvajiem cilvē­kiem. Nedēļas vidū piemērots laiks izlēmīgām darbībām finanšu jomā.

Lauva

Pirmdienas rītā būsi sapņaini noskaņots, var būt grūtības pieslēg­ties praktiskiem jautāju­miem. Nedēļas vidū izlēmīga un aktīva rīcība ļaus panākt vēlamo. Trešdien – būsi nepiekāpīgs savos uzskatos. Nedēļas otrajā pusē at­gūsi iekšējo harmoniju.

Jaunava

Labs laiks, lai pārvērtētu esošas un senas draudzības. Ce­turtdien, piektdien izman­to izdevību atjaunot attiecības ar draugiem, kurus sen neesi saticis. Sarežģītākā diena – trešdiena. Svarīgos jautājumos paļaujies uz savu iekšējo gudrību.

Svari

Šonedēļ saņemsi atalgojumu par ieguldīta­jām pūlēm un tavas dar­bības gūs atzinību. Kļūs vieglāk veidot mīļas attiecības ar ģimeni. Uzlabosies attiecības ar draugiem un domubiedriem, ja būsi atsaucīgs un ieinteresēts viņu dzīvē.

Skorpions

Šonedēļ kļūs iespējams uzla­bot finansiālo stāvokli. Veiksme biznesā. Liela ietekme un spēks būs pār­liecībai un harismai. Daudz kur pārvērtēsi savus uzskatus, bet, ja tev ir skaidrs savs viedoklis, neturi sveci zem pūra. Sadarbojies!

Strēlnieks

Uzlabosies tavas intīmās attiecības. Veiksmīgi izdosies aiz­stāvēt savus uzskatus – jutīsies drošs un pārliecināts. Labi risināsies juridiskie jautājumi. Otr­diena, trešdiena piemērotas spor­tiskiem hobijiem, esi aktīvs. Sest­diena – harmoniska attiecībām.

Mežāzis

Šonedēļ nāk­sies pārvērtēt attiecību jomu, būs viegli piedot pāridarītājiem. Citi cilvēki pret tevi attieksies ar mīlestību un labsirdību. Veiksmīga nedēļa ap­drošināšanas, kredītu lietām vai alimentu piedziņai. Iekšēji jutīsies harmoniski.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Nedēļas vidū vari pārvērtēt savu veselī­bas stāvokli un ār­stēšanas metodes – nonāksi pie veiksmīga risinājuma. Daudz palī­dzēs dzīvesbiedrs. Ja vajag kaut ko izcīnīt – uztici to viņam. Veiksmīgi risināsies sadarbības jautājumi.

Zivis

Ceturtdiena lieliska diena, lai sirsnīgi paru­nātos ar bērniem. Ja esi brīvs, uzaicini iecerēto uz randiņu. Gan ceturtdienu, gan piektdienu lieliski vari izmantot arī rado­šām aktivitātēm – saceri dzeju vai mūziku, nodarbojies ar rokdarbiem.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gribēsies noslēpties no citiem un izbaudīt laiku vienam. Horoskopi 23.augustam
3 dienas
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Atvelc elpu no ikdienas steigas! Horoskopi no 22. augusta līdz 4. septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Turies tālāk no priekšniecības un centies neiekļūt nepatikšanās! Horoskopi 22.augustam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VB
Vija Beinerte
Kultūra
Veiksmes vējš nelaimes kuģa burās. Saruna ar rakstnieku Aivaru Kļavi
28 minūtes
LE
LETA
Dabā
Pirmdien karstums pieņemsies spēkā
6 minūtes
LE
LETA
Sports
Izcila nedēļa Majoros – Samoilovs/Šmēdiņš triumfē bez neviena zaudēta seta 1
1 stunda
AG
Andris Grīnbergs
Latvijā
Kā uz pulvermucas sēžam. Vai tev jau ir dūmu detektors?
25 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
Strauji attīstās Ziemassvētku vecīša pilsētas izgaismotājs no Iecavas
1 stunda