Horoskopi un mistika
Horoskopi

Labs laiks piedot un aizmirst nesvarīgus nodarījumus! Horoskopi no 16. līdz 22. septembrim0

Foto: Pexels

Auns

Nedēļas sākumā var pārņemt sentimentālas jūtas, kas ies roku rokā ar nemieru un vēlmi kaut ko ar to visu iesākt. Šonedēļ var atklāties, ka tas, kam ticēji un uz ko cerēji, ir tikai ilūzija. Vērts pievērsties filozofijai un atteikties no aizspriedumiem.

Vērsis

Nedēļas sākums piemērots, lai painteresētos arī par netradicionāliem veselības uzlabošanas veidiem. Nedēļas otrā puse – piemērota gan aktīviem un sportiskiem hobijiem, gan intelektuālām nodarbēm. Kāds paziņa vai draugs var izrādīties ne visai uzticams.

Dvīņi

Labvēlīga nedēļa mīlestībai, izklaidēm un kopīga laika pavadīšanai ar bērniem. Iekšēji jutīsies aktīvs un nemierīgs. Novirzi savu enerģiju konstruktīvā gultnē. Iespējama nesaprašanās ar autoritātēm un augstāk stāvošām personām, vai viņu neuzticēšanās.

Vēzis

Nedos mieru domas saistībā ar mājokli un ģimenes dzīvi. Šonedēļ tevi sagaida aktīva komunikācija ar citiem cilvēkiem, iespējami braucieni. Brīžam var nebūt skaidrs, kā risināt darba jautājumus un kādas metodes to risināšanai labāk izmantot.

Lauva

Tavs šīs nedēļas moto: „jo vairāk darba, jo vairāk naudas”. Būsi motivēts daudz pelnīt, un pareizi vien ir. Svarīgi, lai vari paļauties uz savām finansēm, jo diez vai varēsi rēķināties ar palīdzību no malas. Nav labvēlīgs laiks azartspēlēm.

Jaunava

Labā ziņa – šonedēļ būsi enerģijas pilns. Droši vari izrādīt iniciatīvu un ieņemt aktīvo pozīciju. Paļaujies vairāk uz sevi, mazāk – uz citiem, traucēt var tikai tavs iekšējais haoss. Rēķinies, ka ne visi spēs saprast tavus rīcības motīvus.

Svari

Nedēļas sākums – labs laiks piedot un aizmirst nesvarīgus nodarījumus. Būs iekšēja gatavība rīkoties, bet līdz darīšanai vari nemaz netikt. Labs laiks stratēģiskai plānošanai. Var būt neskaidri tavi darba uzdevumi, vieglāk klāsies radošajiem Svariem.

Skorpions

Nedēļas otrā puse piemērota grupu darbam. Nāksies aktīvi kustināt smadzenes, un būs labas iespējas izprast pētāmo tēmu, aizrakties līdz lietas būtībai, vajag tikai nedaudz „iespringt”, droši konsultējies arī ar nozares speciālistiem.

Strēlnieks

Nedēļas sākumā iespējamas veiksmīgas sarunas ar paziņām un domubiedriem. Nedēļas otrajā pusē iespējams gūt panākumus karjerā, ja vien būsi pacietīgs un ieguldīsi daudz enerģijas. Traucēt koncentrēties var sapņainība. Būs vēlme pievērsties garīgām interesēm.

Mežāzis

Sarunās būsi noslēpumains, patiks runāt mīklās, kas var novest pie tā, ka ne visi spēs uztvert tavu dziļo domu. Bet panākumus šonedēļ spēsi gūt, pateicoties labām manierēm, un spējām godīgi, bet diplomātiski paust savus uzskatus.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Nedēļas sākumā tevi spēs aizkustināt filozofiska vai reliģiska rakstura informācija. Nedēļas vidū izteiktāka kļūs tava seksualitāte. Nedēļas nogalē sargies no vieglprātības naudas lietās, rīkojoties ar naudu, netici vieglas peļņas shēmām.

Zivis

Cilvēki veltīs tev daudz uzmanības, esi gatavs iesaistīties dažādās nodarbēs. Laba nedēļa, lai nodotos kopīgām aktivitātēm ar dzīvesbiedru, kā arī, lai pievērstos savu tālejošo nākotnes plānu realizēšanai. Tu izskatīsies pievilcīgs pretējā dzimuma acīs.

 

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Emocijas tevi bremzēs! Horoskopi 13. oktobrim
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Svarīgi saudzēt savu veselību, arī psiholoģisko! Horoskopi no 14. līdz 20. oktobris
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Lieliska diena ģimenei un šiverēšanai pa māju! Horoskopi 12. oktobrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Publicēts kārtējais universitāšu reitings: kā tajā klājies Latvijas augstskolām?
1 stunda
LA
LA.LV
Sports
FOTO: “Vefiņš” uz Eiropas skatuves atgriežas ar grūtu uzvaru pār Melnkalnes vicečempioniem
11 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Kampars uzsver, ka savulaik ierobežojis atļauju izsniegšanu daļai no OIK stacijām
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Valdība atbalsta ieceri Latvijā izveidot 39 pašvaldības esošo 119 vietā 1
5 stundas
JL
Juris Lorencs
Pasaulē
Juris Lorencs: Ierodas ukraiņu tautas kalps Zelenskis
3 stundas