×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
13. decembris, 2017
Drukāt

Labu brīdi nespēj atgūties: uz Bauskas šosejas saduras pieci auto (3)

Foto no skaties.lvFoto no skaties.lv

Otrdienas vakarā uz Bauskas šosejas sadūrās piecas automašīnas. Šajā gadījumā, visticamāk, pie vainas nevis ledus, bet pārgalvība, vēsta LNT raidījums “Degpunktā”.

Pēc neoficiālas informācijas, automašīnas “Audi” šoferis, apdzenot pasažieru autobusu, aizķēra vairākus pretim braucošus spēkratus, pēc tam noslīdēja no ceļa grāvī.

Šobrīd zināms, ka autoavārijā iesaistītas piecas automašīnas: divi “Audi”, “Mercedes Benz”, “Toyota” un autobuss “Setra”. Tie, kuri piedzīvojuši satraucošos mirkļus, vēl labu brīdi nespēja atgūties.

Patiesos negadījuma apstākļus izmeklē Valsts policija.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. nav ko vaimanāt! kad skar pašus autovadītājus – tad pamostas citi autovadītāji… dažas dienas iepriekš,kad bija raksts par gājēju pārejām, tad autovadītāji rakstīja, ka vainīgi paši gājēji un tumsa (ha-ha, arī tad, ja luksoforā deg zaļā gaisma gājējam)…
    atļaušos gan teikt, ka dažiem, kuri sēž pie stūres, darbojas visatļautības-pasaules nabas sindroms…, ko kultivēt sāk jau ģimenē, pēc tam dārziņā, skolā… un te nu ir – mūžīgi jāmeklē vainīgais. SĀKSIM AR SEVI – KO ES NE/DARU!!!

  2. Uzskatu kad šādos gadījumos šadiem autovadītājiem jāatņem autovadītāja apliecība un vajadzētu sēdināt aiz restēm. Šādus gadījumus var līdzināt kā apzinātu slepkavības mējģinājumu.No šādiem autovadītājiem jāpiedzen morālā atlīdzība un piedzīt samaksu pr visiem negadījumaizraisītiem izdevumiem . Ir ļoti reti gadījumi kad notiek sadursmes veselības vai transportlīdzekļa bojājuma dēļ .

  3. Nu te ir rezultāts,tie kuri labi redz ka pretim nāk auto,vienalga tevi apdzen,vai nu lai izvairītos no avārijas esi spiests bremzēt lai pašam sanos niebrauc un vainīgais parasti aizbrauc “paļci veijerom”.Šoreiz pašam nepavecās un apskādēja citus.Šādi agresīvie braucēji ir pilni ceļi un tad vēl ir tādi,kuri tīšu prāt tevi stumj uz priekšu,apžilbinot no aizmugures spogulī ar tālām gaismām.Tad apdzen gar pašiem sāniem un bremzē,lai parādītu žestu,ka lēnu kusties,redz 90-100km/h tas ir par lēnu šiem “brašuļiem”.

Draugiem Facebook Twitter Google+