×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.9°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
29. oktobris, 2015
Drukāt

Labvēlīgā tipa “Brīvības nianses” rudens lielkoncertos

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Turpinot tradīciju, grupa “Labvēlīgais tips” arī šogad aicina uz grupas lielajiem rudens šoviem. Jauno programmu “Brīvības nianses” ikvienam grupas daiļrades cienītājam būs iespējams baudīt 31. oktobrī Cēsīs, 7. novembrī Rēzeknē, un, visbeidzot, 18. novembrī grupa aicina uz lielāko valsts jubilejas ballīti “Arēnā Rīga”.

Cēsu un Rēzeknes koncertzālēs “Labvēlīgais tips” viesosies pirmoreiz, kas grupai liek pašai sev uzdot jautājumu: kā tur ies? Atbilde jau gan tāpat ir skaidra – ļoti labi! Tieši to pašu grupas dalībnieki saka par iepriekšējo lielo šovu, 2012. gada koncertu “Arēnā Rīga”, kurā “Tips” sniedza krāšņo jubilejas šovu “Tikai 20”.

Grupas moto joprojām ir labvēlīga attieksme pret klausītāju un otrādi. Katra grupas uzstāšanās tiek pārvērsta par savdabīgu šovu uz skatuves, kurā iesaistās ne tikai mākslinieki, bet nereti arī skatītāji. Grupa joprojām ir viena no pieprasītākajām Latvijā. Arī šī reize nav izņēmums – klausītāju interese par grupas šoviem ir ievērojama. Pašlaik biļetes uz koncertu un papildkoncertu Cēsīs, kā arī koncertu Rēzeknē jau izpārdotas, taču “vēl pirms salūta” var pagūt nokļūt svētku šovā galvaspilsētā “Arēnā Rīgā”.

Kāpēc “Labvēlīgais tips” koncertēs “Arēnā Rīga”, turklāt tieši 18. novembrī? Saņemot no arēnas sarakstu ar vēl pieejamajiem datumiem, izvēle nākusi ātri un viegli. “Ja atsaucam atmiņā neseno vēsturi, vairākas reizes šajā datumā notika grupas “Bi-2″ koncerti. Visu cieņu ārzemju māksliniekiem, bet kāpēc svētku dienā gan neizvēlēties vietējo produktu?” jautā grupa. “Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc šogad nolēmām sniegt savu artavu gan patriotiskajā audzināšanā, gan paskatīties uz savu valsti ar nelielu humora piesitienu. Vienlaikus neaizmirstot, ka Latvijai – 97, un uzrīkojot lielāko valsts jubilejas ballīti.”

Jau laikus, vasaras pirmajā pusē, grupa nolēma iepriecināt tās fanus un laida klajā jaunu singlu “Nianses”, cerot, ka tas kļūs par šīs vasaras dārza ballīšu galveno grāvēju. “Dziesma, kas dziedama pie ugunskura vai grila. Dažādās kompānijās vai pat vienatnē, jo kaut ko lipīgāku, kā arī vēl absurdāku piedziedājuma minimālisma ziņā izdomāt laikam nevar,” par kompozīciju saka tās radītāji. Par dziesmas melodiju tradicionāli parūpējušies Andris Freidenfelds, Normunds Jakušonoks un Ģirts Lūsis. Par tekstu atbildība jāuzņemas Andrim Freidenfeldam. To visu skaņās iemūžināt palīdzēja Lotars Lodziņš un Jānis Kalve no “Labo ierakstu studijas”. Pēc ilgāka pārtraukuma “Labvēlīgais tips” izveidojis dziesmai arī videoklipu, kuru nofilmēja un samontēja Mikus Druķis un Dāvis Jansons. Mīmu lomās Andris Apinis un Pēteris Rimšs.

“Nesen runāju ar diviem gados jauniem cilvēkiem. Viens man teica, ka viņam patīkot vecie gabali (“Omnibuss”), bet otram – jaunie (“Pa lēto”). Tādēļ mums ir jāmēģina attaisnot visu klausītāju cerības, atkal sarīkojot šīs trakās rudens viesības,” tā A. Freidenfelds.

Varbūt noder!!

31. X 19.00 Vidzemes koncertzālē “Cēsis”

31. X 15.00 papildkoncerts Vidzemes koncertzālē “Cēsis”

7. XI 19.00 Rēzeknē Latgales vēstniecībā “Gors”

18. XI 18.00 “Arēnā Rīga”

Biļetes: “Biļešu paradīzes” kasēs, www.bilesuparadize.lv

Cena: EUR 15 – 29

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+