×
Mobilā versija
+10.2°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
1. aprīlis, 2014
Drukāt

“Labvēlīgais tips” izziņo “Katastrofālu atgriešanos”

Jāņa Romanovska fotoJāņa Romanovska foto

1. aprīlis – tā ir “Labvēlīgā tipa” diena. Tāpēc šis ir īstais brīdis, lai grupa izziņotu savus lielos rudens šovus – “Katastrofāla atgriešanās” koncertzālē “Palladium” 24. un 25. oktobrī.

Pēc neliela atvaļinājuma “Labvēlīgais tips” pilnā sastāvā ir gatavs ieraut savus klausītājus trakulīgā prieka virpulī. Varētu teikt arī tā – ballīte būs!

“Labvēlīgā tipa” koncertiem raksturīgi gaumīgi joki un pozitīva, nedaudz vieglprātīga atmosfēra. Auditorijas atsaucība grupas koncertos neļauj māksliniekiem gulēt uz lauriem, bet katru gadu piedāvāt ko jaunu un kvalitatīvu – tā, lai publika nebūtu vīlusies. Pārsteigumi un labs garastāvoklis garantēts arī šajos koncertos, un galu galā – Fredim vienmēr ir ko teikt. Jāatzīmē, ka šī būs reta izdevība, jo pašreiz grupa neplāno atsākt regulāru koncertdarbību.

Un vēl – tā kā ir 1. aprīlis, grupa ”Labvēlīgais Tips” piedāvā klausītājiem dziesmas “Čiekurs egles dēls” krievisko versiju “Šiška jolkin sin”, tādējādi palielinot Latvijā radītās mūzikas pārstāvniecību krievu valodā raidošajos medijos. Par ko dziesmas teksts, to lai tulko un atšifrē katrs pats.

SoundCloud links dziesmai:

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+