Mobilā versija
+3.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
2. septembris, 2014
Drukāt

“Labvēlīgais tips” izziņo papildkoncertu

Foto - Jānis RomanovskisFoto - Jānis Romanovskis

Tā kā pieejamo biļešu skaits uz grupas “Labvēlīgais tips “ lielajiem rudens šoviem “Katastrofāla atgriešanās” koncertzālē “Palladium” 24. un 25. oktobrī strauji samazinās, tiek izziņots papildkoncerts 23. oktobrī.

Pēc neliela atvaļinājuma “Labvēlīgais tips” pilnā sastāvā ir gatavs ieraut savus klausītājus trakulīgā prieka virpulī. Varētu teikt arī tā – ballīte būs!
“Labvēlīgā tipa” koncertiem raksturīgi gaumīgi joki un pozitīva, nedaudz vieglprātīga atmosfēra. Auditorijas atsaucība grupas koncertos neļauj māksliniekiem gulēt uz lauriem, bet katru gadu piedāvāt ko jaunu un kvalitatīvu – tā, lai publika nebūtu vīlusies. Pārsteigumi un labs garastāvoklis garantēts arī šajos koncertos, un galu galā – Fredim vienmēr ir ko teikt. Jāatzīmē, ka šī būs reta izdevība, jo pašreiz grupa neplāno atsākt regulāru koncertdarbību.

Pievienot komentāru

"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+