×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
29. augusts, 2013
Drukāt

Labvēlīgās un nelabvēlīgās dienas septembrī visām zodiaka zīmēm

LA.lvLA.lv

Auns. Aunam nāksies rūpīgi plānot savus darbus un resursus, jo katra nepārdomāta un neizvērtēta rīcība var nest zaudējumus. Augusta beigās labāk veikt ikdienā ierasto un izvairīties no komunikācijas ar iestāžu darbiniekiem, jo sabiedrībā valdošā spriedze var izprovocēt Aunu uz neapdomīgu, pat agresīvu rīcību. Labvēlīgs laiks darījumiem un jautājumu kārtošanai ir no 5. septembra.

Labvēlīgās dienas – 7.; 10.; 11.; 12.; 21.; 25.
Nelabvēlīgās dienas – 2,; 23.; 24.; 26.

Vērsis. Vērsis jutīsies apmierināts ar dzīvi, jo darbi ies no rokas un tas dos drošības sajūtu. Tāpēc ieteicams atrast laiku atpūtai un jaunu plānu kalšanai. Nav ieteicams pārāk lepoties ar sasniegto, jo septembrī var aktivizēties konkurenti un nelabvēļi, kam patiks “iemest darvu medus podā”. Jāievēro likumi – kā juridiskie, tā arī ceļu satiksmes drošības. Vairāk laika veltiet tuviem cilvēkiem.

Labvēlīgās dienas – 1.; 12.; 22.; 26.; 27.; 30.
Nelabvēlīgās dienas – 5.; 11.; 25.; 29.

Dvīņi. Dvīņi izjutīs nelielu nogurumu, tāpēc ļausies pašplūsmai un uzkrās spēkus jaunam aktivitātes periodam. Lai viss ritētu savu gaitu bez starpgadījumiem, jācenšas ikdienas darbus veikt laikus un neatlikt tos uz vēlāku laiku. Septembra pirmajā pusē spriedzi un neapmierinātību radīs viss, kas prasa precizitāti, darbu veikšanu noteiktos termiņos, un dažādu dokumentu un formalitāšu kārtošana.

Labvēlīgās dienas – 3.; 11.; 12.; 17.; 21.; 26.
Nelabvēlīgās dienas – 1.; 6.; 14.; 22.

Vēzis. Vēzim ieteicams atturēties no spontāni radušos ideju realizēšanas, jo tam var pietrūkt naudas un apkārtējo atbalsta. Labāk veikt jau ierastās lietas. Labvēlīgs laiks, lai piestrādātu pie sava ārējā tēla un komforta sajūtas radīšanas, tāpēc ieteicams apmeklēt skaistumkopšanas salonu vai iegādāties jaunu apģērbu un aksesuārus. Nav ieteicami darījumi ar nekustamiem īpašumiem un liela apjoma naudas operācijām.

Labvēlīgās dienas – 5.; 12.; 13.; 19.; 27.; 28.
nelabvēlīgās dienas – 3.; 10.; 16.; 17.

Lauva. Lauvai būs daudz jaunu ideju, ko gribēs ieviest dzīvē, bet labvēlīgi apstākļi ir tikai tām idejām, kas ir ātri realizējamas un neprasa papildu resursus. Jāizvairās no riskantiem darījumiem, jo risks var neattaisnoties. Lauvas mēneša garumā būs viegli aizkaitināmas, tāpēc jācenšas apvaldīt emocijas. Labvēlīgs laiks zināmu darbu veikšanai, nodarbēm mierīgā vidē un dabā.

Labvēlīgās dienas – 3.; 5.; 16.; 22.; 26.; 29.
Nelabvēlīgās dienas – 5.; 17.; 18.; 19.

Jaunava. Jaunavām vajadzēs būt stratēģēm, jo daudzus darbus nāksies veikt vienlaikus. Nedrīkst paļauties uz to, ka lietas pašas kārtosies, tāpēc rūpīgi jāplāno darbi un jāsadala pienākumi starp darba veicējiem. Var lūgt palīdzību ģimenei un draugiem. No septembra vidus pastiprināsies intuīcija, tāpēc vairāk uzmanības jāvelta sajūtām, jo prāts var pievilt. Labvēlīgs laiks stabilitātes nostiprināšanai.

Labvēlīgās dienas – 4.; 9.; 10.; 22.; 23.; 28.
Nelabvēlīgās dienas – 7.; 8.; 17.; 21.

Svari. Svari bez entuziasma veiks ikdienas pienākumus, jo jaušamais rudens tuvums viņos izraisīs nostalģiju pēc aizejošās vasaras. Spriedzi radīs partneri darbā un personiskajā dzīvē. Lai mazinātu iekšējo diskomfortu, vairāk laika un resursu jāvelta pašsajūtas uzlabošanai. Ieteicamas masāžas, SPA procedūras vai atpūta nedēļas nogalē ar pirts apmeklējumu. Uzturā jālieto dabiski, vitamīniem bagāti produkti.

Labvēlīgās dienas – 3.; 6.; 11.; 20.; 22.; 29.
Nelabvēlīgās dienas – 8.; 16.; 17.; 24.

Skorpions. Skorpiona ikdienā iestājies līdzsvars un viss rit savu gaitu, tomēr tas nenozīmē, ka drīkst būt izklaidīgs vai paviršs. Svarīgi sekot līdzi notiekošajam. Lai izvairītos no spriedzes, jācenšas ievērot termiņus un saistības, ko esat uzņēmušies. Var veidoties konfliktsituācijas ar amatpersonām un darba devējiem. Labvēlīgs laiks kultūras un izklaides pasākumu organizēšanai un apmeklēšanai.

Labvēlīgās dienas – 9.; 10.; 12.; 23.; 27.; 28.
Nelabvēlīgās dienas – 11.; 14.; 18.; 29.

Strēlnieks. Strēlnieks zinās, ko grib un kā to iegūt, tāpēc būs gatavs aktīvi rīkoties. Tomēr mēneša pirmajā pusē darbā no Strēlnieka tiks prasīta rīcība, tikai netiks noformulēta – kāda. Šī nenoteiktības sajūta radīs diskomfortu un arī šaubas par savas darbošanās lietderību. Savu plānu īstenošanai labvēlīgāks laiks ir septembra otrajā pusē. Jāvairās no sasteigtas rīcības, dažkārt labāk ir nogaidīt.

Labvēlīgās dienas – 1.; 10.; 12.; 15.; 26.; 29.
Nelabvēlīgās dienas – 3.; 17.; 20.; 22.

Mežāzis. Mežāzim, pirms ko uzsāk, ir rūpīgi jāizvērtē visi “par” un “pret”. Ne viss ir tik vienkārši, kā no malas izskatās. Ieteicams paļauties uz saviem spēkiem un resursiem, jo var palikt bez citu atbalsta. Vairāk uzmanības un laika jāvelta profesionālās darbības pilnveidei, nevis plānu kalšanai – kā pelnīt vairāk. Ieguldītie resursi izglītībā nodrošinās peļņu nākotnē.

Labvēlīgās dienas – 2.; 9.; 14.; 18.; 19.; 27.
Nelabvēlīgās dienas – 1.; 3.; 17.; 23.

Ūdensvīrs. Ūdensvīrs izjutīs apkārtējo ierobežojumus, jo tie neatbalstīs viņa idejas. Šā iemesla dēļ ieteicams savu plānu īstenošanu atlikt uz vēlāku laiku, bet sakārtot un caurskatīt dokumentus. Labvēlīgs laiks jaunas informācijas iegūšanai, apmeklējot kursus vai seminārus. Jācenšas izvairīties no finanšu darījumiem, lielākiem naudas ieguldījumiem un juridisku jautājumu risināšanas.

Labvēlīgās dienas – 10.; 11.; 12.; 22.; 29.; 30.
Nelabvēlīgās dienas – 4.; 5.; 19.; 25.

Zivis. Zivis gribēs peldēt pa straumi un izbaudīt atvasaru. Ikdienā viss rit savu gaitu un nav spriedzes, šā iemesla dēļ Zivis var kļūt izklaidīgas un paviršas. Lai arī turpmāk viss ritētu gludi un ar panākumiem, svarīgi ievērot pašdisciplīnu un laikus veikt tiešos pienākumus. Septembra pirmajā pusē jābūt uzmanīgiem, piedaloties ceļu satiksmē.

Labvēlīgās dienas – 15.; 17.; 19.; 24.; 27.; 28.
nelabvēlīgās dienas – 3.; 8.; 18.; 26.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+