×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.7°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
20. janvāris, 2017
Drukāt

“Lāči” iegulda 30 000 jauna veikala izveidē Rīgā (3)

Maizes ceptuves "Lāči" saimnieks un galvenais maizniekmeistars Normunds Skauģis. Foto - LETAMaizes ceptuves "Lāči" saimnieks un galvenais maizniekmeistars Normunds Skauģis. Foto - LETA

Maizes un konditorejas izstrādājumu ražotājs “Lāči” ir ieguldījis apmēram 30 000 eiro jauna veikala atvēršanā Tērbatas ielā, Rīgā, aģentūrai LETA pastāstīja uzņēmuma vadītājs un īpašnieks Normunds Skauģis.

Viņš sacīja, ka uzņēmums veikalu atvēra 17.janvārī un tā ir pirmā šogad atvērtā “Lāčiem” piederošā tirdzniecības vieta. Veikalu bija plānots atvērt jau pagājušajā gadā, taču vairāku apstākļu dēļ iecere īstenojās šā gada sākumā.

Skauģis pastāstīja, ka Rīgā centrā ir grūti atrast piemērotu vietu veikala atvēršanai, jo nomai pieejamās platības nereti vairāku apstākļu dēļ tam neatbilst. “Šajā vietā mums palaimējās, īpašnieki ir ļoti labi un pieklājīgi, telpas atbilst mūsu vajadzībām,” teica “Lāču” vadītājs.

Viņš pastāstīja, ka “Lāči” šogad plāno atvērt vēl vienu veikalu blakus “Āgenskalna” tirgum topošā tirdzniecības centrā. Precīzs tā atvēršanas laiks vēl nav zināms, jo tas ir atkarīgs no tā, kad topošais tirdzniecības centrs tiks nodots ekspluatācijā. To iecerēts paveikt vasaras vidū. “Āgenskalna tirgum blakus top jauna, interesanta vieta, kur Āgenskalna iedzīvotājiem nākt, un pavadīt savu laiku,” viņš pastāstīja.

Kā ziņots, “Lāču ceptuvei” pieder 12 veikali Rīgā un Latvijas reģionos. “Lāču” apgrozījums pērn bija 7,276 miljoni un peļņa bija 57 613 eiro.

“Lāči” dibināti 1995.gadā Babītes pagastā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 961 860 eiro. Pērn uzņēmumā nodarbināti 292 darbinieki. “Lāči” pilnībā pieder Normundam Skauģim.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Jau sen nepērku “Lāču” maizi, jo: 1. kvalitāte būtiski samazinājusies: 2. “Lāču” maize ir zvērīgi dārga – vairāk par 1 eiro/ kg DĀRGĀKA nekā dārgākā melnā maize Vācijā. Vai cits cipars – “Lāča” maize ir dārgāka par gaļu. Paskataties tirgū uzmanīgi uz cenām un salīdziniet! Labu apetīti!

  2. 7,276 miljoni un peļņa bija 57 613 eiro. Atbildēt

    7,276 miljoni un peļņa bija 57 613 eiro. 🙂

  3. kurā vietā Tērbatas ielā?

Draugiem Facebook Twitter Google+