×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
23. oktobris, 2013
Drukāt

“Lāči” pievēršas šokolādes konfekšu ražošanai (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Ceptuves "Lāči" jaunā produkcija - šokolādes konfektes.

Maizes un konditorejas ražotāja SIA “Lāči” turpmāk pievērsīsies arī šokolādes konfekšu ražošanai, saskatot šī biznesa iespējas gan vietējā, gan eksporta tirgū, šodien žurnālistiem atzina uzņēmuma īpašnieks Normunds Skauģis.

“Domājot, ar ko nākotnē papildināt produkcijas klāstu, izlēmām pievērsties šokolādes konfektēm. Ražosim četru veidu konfekšu izlases no dabīgās šokolādes, kuru savukārt iepirksim Beļģijā. Konfektes būs ar dažādu pildījumu, tostarp arī ar rupjmaizi un marcipānu,” sacīja Skauģis.

Viņš arī norādīja, ka ieguldījums jauninājumā bijis vairāk nekā 30 000 eiro, savukārt produkcija būs nopērkama jau tuvākajos mēnešos.

“Šis ir tikai sākums. Uz šokolādi liksim akcentu arī turpmākajos gados gan vietējā, gan eksporta tirgū,” rezumēja Skauģis.

Tāpat viņš sacīja, ka šogad tiks papildināts arī pārējais uzņēmuma produkcijas klāsts, savukārt “Lāču” kopējais apgrozījums šogad tiek prognozēts 4,9 miljonu latu apmērā salīdzinājumā ar 4,61 miljonu latu pērn.

Kā ziņots, ceptuve “Lāči” pagājušajā gadā vairāk nekā četrkārtīgi palielinājusi peļņas rādītājus, sasniedzot 209 305 latu peļņu salīdzinājumā ar 44 737 latu peļņu iepriekšējā gadā, liecina “Firmas.lv” informācija.

Par 15% palielinājies arī uzņēmuma apgrozījums – no četriem miljoniem 2011.gadā līdz 4,61 miljonam latu pērn.

Kā norādīts “Lāču” vadības ziņojumā, pērn izdevies sasniegt konditorejas izstrādājumu realizācijas pieaugumu par 17,9%, savukārt maizes pārdošana pieaugusi par 13,1%. Savukārt šogad “Lāči” plāno palielināt konkurētspēju, apgūstot jaunu produktu klāstu un paplašinot tirdzniecības tīklu.

Uzņēmums “Lāči” dibināts 1993.gadā Babītes pagastā, tā pamatkapitāls ir 676 000 latu. Ceptuve galvenokārt piedāvā maizes produktus augstākajā cenu grupā. Pazīstamākie produkti ir “Īsta rupjmaize”, “Īsta saldskābmaize”, “Burkānmaize”, augļu maizes, valriekstu maize un kēksi, kā arī cepumi un kūkas.

“Lāču” vienīgais īpašnieks ir Skauģis.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. jācer ka koņčas būs tik pat labas kā viņu maize. cenai arī ir nozīme.

  2. Nu redzēs, cik maksās. Dārga tomēr tā lāču produkcija

Draugiem Facebook Twitter Google+