×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
3. jūlijs, 2013
Drukāt

Lai atbildība ārstiem

Foto - LETAFoto - LETA

Kad beidzot slimnieki beigs vadīt padomes, uzņēmumus, bankas? Tas ir ļoti bīstami. Vispirms Laventu turēja slimnīcā profesors Lejnieks, kaut gan tika apzagta tauta, bet ko no slima var prasīt? Žēl! Tikai tagad veselība laba, lai sēdētu VIP zonā ”Jaunajā vilnī”. Lejnieks laikam ir bijis superārsts!

 

Vaškevičs nabadziņš par kukuļošanu atgūlās ārzemēs slimnīcā. Loginovs, sajūtot, kādas nepatikšanas, arī saslima… Un visi šie ar slimības lapu palīdzību turpina savus darbus nesodīti. Šo sarakstu var turpināt. Tiem, kuri stājas atbildīgos amatos, kā arī tiem, kuri kandidē uz Saeimu, ir jāpārbauda veselības stāvoklis. Tas jāveic godīgu un zinīgu ārstu vadībā, kuriem tad arī būtu jānes atbildība par savu veikto darbu. Cik ilgi tauta tiks muļķota? Kas par to atbildēs?

 

Viedoklis

2010. gadā Laventa ārsts Aivars Lejnieks grāmatas ”Klīniskā medicīna” atvēršanas svētkos uzrunā izteicās, ka periods, kad bija Laventa ārsts, bijis aizvainojošs un ļoti smags, kādu vairs negribētu piedzīvot. Bet, ja atkal kas līdzīgs gadītos, viņš būtu gatavs saglabāt savu humānisma pieeju pacientam, teicis A. Lejnieks.

Avots: kasjauns.lv

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+