Lasītāju viedokļi

Kādus panākumus gaidāt Sočos no Latvijas olimpiešu delegācijas? 0

Foto – AFP/LETA

Jānis Korņevs Rīgā: “Es skatīšos olimpiskās spēles, cik varēšu, un ar lielām cerībām, jo mūsu valsts sportisti ir pietiekami spēcīgi. Ceru, ka brāļi Dukuri un brāļi Šici dabūs kādas medaļas. Domāju, ka arī drošības dienesti Sočos darīs visu, lai būtu droši, lai gan tas rajons ir nemierīgs. Krievija kā vienmēr dara visu, lai izrādītos, un šīs spēles varētu nebūt pilnīgi “tīras”. Bet cerēsim, ka uzvarēs godīgs sacensību gars.”

Arvīds Blaus Inčukalnā: “Es gaidu, ka Latvijas sportisti no olimpiādes Sočos atvedīs visu medaļu komplektu – Martins Dukurs zeltu, Andrejs Rastorgujevs sudrabu, bet Oskars Melbārdis bronzu.”

Emīlija Stepānova Sedā: “Lai Dievs palīdz mūsu sportistiem! Gan jau viņi arī kādu medaļu dabūs, bet mūsu panākumi kopumā būs visai viduvēji, jo lielo valstu komandas gribēs parādīt savu pārākumu.”

Milda Ozoliņa Priekulē: “Es novēlu, lai mūsu sportisti no Sočiem atgriežas veseli un neskarti un atved arī kādu medaļu. Zinām taču, kādā bīstamā midzenī notiek olimpiskās spēles.”

Jānis Lapiņš Ogrē: “Medaļas noteikti pienāktos brāļiem Dukuriem! Taču šīs olimpiskās spēles, manuprāt, būs smagas un negodīgas, un mūsējiem stingri jātur acis vaļā. Es gan nezinu, vai skatīšos spēļu atklāšanu, jo man nepatīk visas tās pārmērības, ko tur organizē. Ne velti Putins teicis, ka pēc olimpiskajām spēlēm būs darbs prokuratūrai. Izšķērdībās pazūd olimpisko spēļu gars. Smieklīgs bija stāsts par olimpisko uguni, kuru vazāja pa visu Krieviju un kura dzisa un dzisa nost, lai gan pēc būtības līdz spēļu atklāšanai vajadzēja būt vienai un tai pašai ugunij, kuru iededz Grieķijā Olimpā.”

Irēna Taube Rīgā: “Es novēlu, lai kamanas, slidas un slēpes slīd kā vēl nekad, un katrs var parādīt visu, ko spēj. Galvenais, lai viņi uzvar garīgi un nepārdeg. Sevišķi es pārdzīvoju par Martinu un Tomasu Dukuriem un gribu, lai viņiem veicas. Viņi ir tik jauni un aizrautīgi! Un pārējie Latvijas komandā arī. Es par sportu īpaši neinteresējos, bet olimpiāžu laikā gan.”

LA.lv