Latvijā

Lai dzīvē ir krāsas un sapņi 16

Publicitātes foto

Mūsdienu dinamiskajā dzīves ritmā katram ir nepieciešama maksimāli relaksējoša atpūta, kad īsā laika sprīdī tiek atgūti spēki un var turpināt darbus ar vēl lielāku enerģiju. Viena no iespējām ir atpūta šūpuļkrēslā, kurš nostiprināts uz naturāla koka zara – starp zemi un debesīm- kā bērnībā, mātes klēpī ieaijāts. Un nevajag daudz, lai gūtu šīs emocijas- tikai vieglu vēja pieskārienu, liegi pievērt acis, izstiept kājas, ļauties sajūtām… sakārtot domas pēc smagas darba dienas… biznesa darījumos salikt visu „pa plauktiņiem”… pēc pirtiņas- pasnaust vai kopā ar draugiem baudīt pa glāzei vīna…

Mūsdienīgs šūpuļkrēsls no tekstilmateriāliem ir ekskluzīva inovācija atpūtas dizaina jomā. Šūpuļkrēsls ir patiesi grezna āra mēbele, kas atgādina šūpuļtīklu, taču ir krietni vien pārāka par to – relaksējošas izjūtas iespējams īstenot savā atpūtas istabā, piemājas dārzā, uz terases vai vienkārši brīvā dabā pie ūdeņiem. Tas ir šūpuļkrēsls, kura izcelsme ir nesena- Dienvidamerikā- tikai kādus 40 gadus… Tā materiālus un formas arvien papildina jauni, radošu cilvēku izgudrojumi dažādās valstīs, tie liek nesamierināties ar vienkārša zvejnieku tīkla iekāršanu starp diviem kokiem, kas pazīstams pasaulē gadsimtiem ilgi…

Piedāvājam Latvijā ražotus šūpuļkrēslus AIX.

Šūpuļkrēsls no lina, kokvilnas vai viena/vairāku krāsu mēbeļu audumiem, ar diviem lieliem spilveniem un mazu dekorspilventiņu, stipras izturības auklas, viegli iekarināms un ātri noņemams. Komplektā iekļauts naturāls koka zars (ozols, apse, priede, ābele, ķirsis u.c.), uz kura nostiprināts šūpuļkrēsls, kapacitāte 100-120 kg. Kapacitāti un šūpuļkrēsla izmērus iespējams palielināt/samazināt pēc katra klienta vajadzībām un vēlmēm. Piemēram, bērnu izmērā šūpuļkrēsls būs mazāks, bērnišķīgāks, bet basketbolistam šūpuļkrēsls būs izgatavots krietni lielāks par standarta izmēru… Un „svarīgam” vīram būs nepieciešams šūpuļkrēsls ar papildus materiālu iestrādi, lielākai kapacitātei.

Šūpuļkrēslam ir kabata, kurā var ielikt dažādas sīklietas, grāmatu, telefonu, lai tie neaizslīdētu un nepazustu aiz spilveniem. Līplentas aizdare ir visiem spilveniem, kas būtiski atvieglo to kopšanas procesu. Spilvenu pildījumam izmantots sintepona/porolona mix, lai tas būtu uzbužināms mīksts ilgu laiku. Interesants pildījums vasarā būtu svaigi pļauts siens, lavanda, zāļu tējas vai vilna- šeit variet īstenot savas idejas. Spilvenu pārvalkus ir iespējams izgatavot Jums vēlamos krāsu toņos, tie var būt vienā tonī ar šūpuļkrēslu- mierīgi un askētiski, bet tie var būt krāsaini, kā lielisks akcents Jūsu interjeram.

Šūpuļkrēslā jaunai māmiņai viegli barot bērniņu un pēc tam, liegi ieaijātiem, abiem kopā atpūsties. Dziesmiņas skanēs skanīgāk un lasītās pasakas izklausīsies patiesāk, ja tās pavadīs viegla šūpošanās. Šūpuļkrēslam ekstra izvelkamo kāju daļu iespējams piesiet klāt tā, lai tas no šūpuļkrēsla izveidotu šūpuli, kurā ielikts mazulis gulēs saldā miedziņā… un tajā laikā māmiņa mierīgi var darīt citus nepieciešamos, neatliekamos mājas darbiņus.

Galerijas nosaukums

Šūpuļkrēslu var iekarināt griestos bērnistabā, dzīvojamā istabā vai kamīnzālē, bibliotēkā, pie koka mājas sijas, pie pirtiņas, dārzā- lielas ābeles zarā vai arī nostiprināt to speciālā statīvā, kuru var pārnēsāt pēc vajadzības un novietot gan iekštelpās, gan laukā zem klajas debess. Statīvus piedāvājam gan koka, gan metāla konstrukcijas, kurus var pieskaņot terases, mājas, dārza interjeram- gan pēc modeļa, gan- krāsas. Statīvi izgatavoti Latvijā pēc SIA AI.X pasūtījuma.

SIA AI.X radošā komanda savus darinātos šūpuļkrēslus ir rādījusi gan pasākumos un izstādēs Latvijā, gan aiz Latvijas robežām. Neliels ieskats no izstādes Somijā.

Ir liels prieks par padarīto darbu, kad tiek saņemta atzinība izstādēs, labas atsauksmes no pircējiem, kuri jau ilgus gadus lieto AIX šūpuļkrēslu un ir priecīgi ar to.

Šūpuļkrēsls ir brīnišķīga dāvana dažādās dzīves jubilejās, kāzu dāvanām, „sālsmaizei”, bērnības svētkos, kristībās un „raudzībās”… Lieldienās, Jāņos un Ziemassvētkos…

Šūpuļkrēsls ir izteiksmīgs interjera dekors telpās. Tas ir lepns, grezns un relaksācijai atbilstošs izstrādājums, pieprasīts mūsdienu tirgū Latvijā un visā pasaulē.

Vairāk par šūpuļkrēsliem un statīviem skatiet šeit.

LA.lv