Mobilā versija
+3.7°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
7. jūnijs, 2016
Drukāt

Lai izbēgtu no nepatikšanām, vīrietis uzdodas par savu mirušo draugu

Foto: LETAFoto: LETA

Lai izbēgtu no nepatikšanām, kāds vīrietis, kurš šķērsojis Latvijas robežu bez derīga personu apliecinoša dokumenta, uzdevies par savu mirušo draugu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

6.jūnija naktī RPP darbinieki pamanīja kādu aizdomīgu vīrieti, kuram pie kājām bija nolikts datora monitors un divas somas. Vīrietis, ieraugot policijas tuvošanos, strauji devās prom, taču kārtības sargi viņu apturēja. Sarunas laikā vīrietis apgalvoja, ka esot bezpajumtnieks un datora monitoru atradis atkritumu konteinerā.

Veikta personas datu pārbaude, kuras laikā konstatēts, ka persona nosaukusi mirušas personas datus. Pēc brīža vīrietis atzinies, ka nosaucis sava mirušā drauga datus, kurš bijis Latvijas pilsonis. Viņš tā rīkojies, jo neesot Latvijā ieradies ar derīgu personu apliecinošu dokumentu, proti, viņš šķērsojis robežu, bet nav paņēmis līdzi pasi vai citu dokumentu.
Vīrietis aizturēts un nogādāts Valsts robežsardzē lietas apstākļu noskaidrošanai.
Vīrietim sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par personas identitātes slēpšanu, sniedzot valsts institūcijai nepatiesas ziņas par saviem personas datiem.

Likums paredz, ka par šo noteikumu pārkāpumiem piemēro naudas sodu līdz 350 eiro.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (12)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+