Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
7. jūnijs, 2016
Drukāt

Lai izbēgtu no nepatikšanām, vīrietis uzdodas par savu mirušo draugu

Foto: LETAFoto: LETA

Lai izbēgtu no nepatikšanām, kāds vīrietis, kurš šķērsojis Latvijas robežu bez derīga personu apliecinoša dokumenta, uzdevies par savu mirušo draugu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

6.jūnija naktī RPP darbinieki pamanīja kādu aizdomīgu vīrieti, kuram pie kājām bija nolikts datora monitors un divas somas. Vīrietis, ieraugot policijas tuvošanos, strauji devās prom, taču kārtības sargi viņu apturēja. Sarunas laikā vīrietis apgalvoja, ka esot bezpajumtnieks un datora monitoru atradis atkritumu konteinerā.

Veikta personas datu pārbaude, kuras laikā konstatēts, ka persona nosaukusi mirušas personas datus. Pēc brīža vīrietis atzinies, ka nosaucis sava mirušā drauga datus, kurš bijis Latvijas pilsonis. Viņš tā rīkojies, jo neesot Latvijā ieradies ar derīgu personu apliecinošu dokumentu, proti, viņš šķērsojis robežu, bet nav paņēmis līdzi pasi vai citu dokumentu.
Vīrietis aizturēts un nogādāts Valsts robežsardzē lietas apstākļu noskaidrošanai.
Vīrietim sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par personas identitātes slēpšanu, sniedzot valsts institūcijai nepatiesas ziņas par saviem personas datiem.

Likums paredz, ka par šo noteikumu pārkāpumiem piemēro naudas sodu līdz 350 eiro.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+