Latvijā
Kriminālziņas

Lai izklīdinātu masveida kautiņu Vecrīgā, nākas iesaistīt visas tuvumā esošās policijas vienības 16

Kadrs no video

Pagājušajās brīvdienās Vecpilsētā tik tiešām gājis karsti – lai izklīdinātu kādu masveida kautiņu Grēcinieku un Mārstaļu ielas krustojumā, likumsargiem nācies pat iesaistīt visas tobrīd tuvumā esošās policijas vienības, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Viss esot noticis šādi – dažas minūtes pirms trijiem naktī ļaužu pārpilnajās Vecrīgas ielās izcēlies vēl nebijis masveida kautiņš. Brīdī, kad ziņa par notiekošo sasniegusi kārtības sargus, pa Vecpilsētas bruģi jau vārtījušies vairāki tūristi, atpūtnieki un tuvējo kafejnīcu apsargi, kas, domājams, centušies pārtraukt dūru vicināšanu.

Lai arī drīz vien notikuma vietā ieradušies likumsargi, pat policistu klātbūtnē pūlis nespēj nomierināties, un policistiem nākas likt lietā spēku un stekus.

Izkliedējot pūli atklājies, ka skaļākie un bravūrīgākie dūru vicinātāji ir vairāki ārvalstnieki, kuri drīz vien tiek saslēgti roku dzelžos.

Neatliekamās medicīniskās palīdzība dienestā atklāj, ka, notikuma vietā apskatot cietušos, secināts, ka diviem no viņiem tālāk jādodas uz slimnīcu, taču vienlaikus piebilst, ka cietušajiem vīriešiem nav konstatēti dzīvībai bīstami ievainojumi. Savukārt aizturētie huligāni no policijas iecirkņa atbrīvoti tikai pēc naudas soda apmaksas. Šajā reizē policisti lēmuši, ka katram no tūristiem par pārkāpumu pienākas 400 eiro liela soda nauda.

Vairāk pievienotajā LNT video:

LA.lv