×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
12. septembris, 2017
Drukāt

Lai izklīdinātu masveida kautiņu Vecrīgā, nākas iesaistīt visas tuvumā esošās policijas vienības (9)

Kadrs no videoKadrs no video

Pagājušajās brīvdienās Vecpilsētā tik tiešām gājis karsti – lai izklīdinātu kādu masveida kautiņu Grēcinieku un Mārstaļu ielas krustojumā, likumsargiem nācies pat iesaistīt visas tobrīd tuvumā esošās policijas vienības, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Viss esot noticis šādi – dažas minūtes pirms trijiem naktī ļaužu pārpilnajās Vecrīgas ielās izcēlies vēl nebijis masveida kautiņš. Brīdī, kad ziņa par notiekošo sasniegusi kārtības sargus, pa Vecpilsētas bruģi jau vārtījušies vairāki tūristi, atpūtnieki un tuvējo kafejnīcu apsargi, kas, domājams, centušies pārtraukt dūru vicināšanu.

Lai arī drīz vien notikuma vietā ieradušies likumsargi, pat policistu klātbūtnē pūlis nespēj nomierināties, un policistiem nākas likt lietā spēku un stekus.

Izkliedējot pūli atklājies, ka skaļākie un bravūrīgākie dūru vicinātāji ir vairāki ārvalstnieki, kuri drīz vien tiek saslēgti roku dzelžos.

Neatliekamās medicīniskās palīdzība dienestā atklāj, ka, notikuma vietā apskatot cietušos, secināts, ka diviem no viņiem tālāk jādodas uz slimnīcu, taču vienlaikus piebilst, ka cietušajiem vīriešiem nav konstatēti dzīvībai bīstami ievainojumi. Savukārt aizturētie huligāni no policijas iecirkņa atbrīvoti tikai pēc naudas soda apmaksas. Šajā reizē policisti lēmuši, ka katram no tūristiem par pārkāpumu pienākas 400 eiro liela soda nauda.

Vairāk pievienotajā LNT video:

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Ja musejie kautko lidzigu izdaritu UK tad tulit butu deporteti.Bet pie mums Latvija 400 sods smiekligi.

  2. 😀 Nu labi, kurs no mums ir sveetais. Kuram negadaas.. Es gan tikmer mezaa lasiju seenes.

  3. Kāds jūsu naivums, ko tad portāl;s blēdīgi suc par ārvalstniekiem, kuru lamas visiem saprotamas, nu tak jau tie paši TUA pircēji no krievijas un to vietējie bratani to visu uzsāka

  4. Tie jau Pakiņi atbraukuši no Uk iedomaajas uzvesties tāpat kā Lielbritānijā.

  5. Vaitad Rīga pietrūks puišu kam ir vēlme izkauties, salasaties bara un uz priekšu tos lecīgos ārzemniekus drusku piezemēt

  6. pirmo reizi dzirdu kad musuriem ir fizisks speks viens vienigs lumpenu bars ar tam tievinam patagam ko vini sauc par rokam var vienigi nodrocit vairak neko

  7. Lv ir visatļautības zeme,tamdēļ ārzemnieki šeit uzvedas kā vēlas.91 pants lv neeksistē,tiek pārkāpts uz 200%

  8. Tā jau kurām katram ir 400€ lieki. Var Rīga taisīt kautiņu.. Nav man laikam atradās ko lai sāku?

Draugiem Facebook Twitter Google+