Mobilā versija
Brīdinājums -0.8°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
28. aprīlis, 2015
Drukāt

Lai izvairītos no kravas auto, vīrietis nolec no velosipēda un gūst smagas traumas

Foto: LETAFoto: LETA

Lai izvairītos no sadursmes ar kravas automašīnu, vakar Rīgā kāds 58 gadus vecs vīrietis alkohola reibumā nolecis no braucoša velosipēda un guvis smagas traumas, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Vīrietis guvis politraumu – galvas smadzeņu satricinājumu, iegurņa kaula lūzumu, kā arī iekšējo vēdera orgānu bojājumus.

Savukārt Vidzemē 45 gadus vecs vīrietis makšķerējis uz aptuveni trīs metrus augstām slūžām, kad paslīdējis un nokritis. Arī viņš bijis alkohola reibumā. Mediķi viņam konstatējuši muguras traumu un iespējamus ribu lūzumus.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1327 izsaukumiem, no tiem 187 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (1)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+