×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
2. jūnijs, 2014
Drukāt

Lai kādu rītu nebūtu par vēlu

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas armijas tanki piedalās parādē Sarkanajā laukumā.

Lasītāju vēstulēs uztraukums par valsts drošību un aizsardzības spējām. Lūk, daži viedokļi, kas tapuši pēc “LA” rakstu izlasīšanas.

Izaudzināti Latvijas patrioti


Lasītāja Anna Babre no Rēzeknes novada uzteic 16. maija publikāciju “Vai “mednieku armija” gatava aizsardzībai?”. Tas esot lieliski, ka tiek uzrunāti mednieki. Tie kopā ir 26 tūkstoši vīru, kas saprot, ko nozīmē militārā disciplīna. “Manuprāt, ja kaut puse no viņiem ir gatava X stundai – būtu labi,” rak­sta Latvijas patriote, vecvecmāmiņa A. Babre no Rēzeknes novada. Viņas pašas ģimenē ir seši vīrieši – divi dēli un četri mazdēli vecumā no 24 līdz 56 gadiem, un visi ir gatavi savas Tēvzemes aizsardzībai.

Tas jau sen 
bija zināms!


“Nevaru nerakstīt par mūsu “gudro” Drošības policiju, kas beidzot ir saskatījusi draudus no tiem sešiem cilvēkiem, kuru portreti nodrukāti “Latvijas Avīzes” 20. maija numurā zem virsraksta “Drošības policija saskata riskus”,” savu vēstuli iesāk Tālivaldis Bāliņš no Jūrmalas. “Viņi savā pārskatā nemin neko jaunu. To visu tauta zināja jau pirms 20 gadiem! Labāk būtu stāvējuši klusu un strādājuši, nevis tracinājuši tautu ar sen novecojušām “ābeču gudrībām”. Tā kādu rītu var atmosties par vēlu, niknojas jūrmalnieks T. Bāliņš.

Prasti meli 
un demagoģija


Valkas iedzīvotāju Jāni Ķelpi satraucis Ilzes Kuzminas rakstā “Dāvana skolām – Staļina noziegumus attaisnojoša grāmata” (“LA”, 2.04.) ziņotais, ka krievu skolām tiek dāvinātas “antilatvista” V. Buhvalova brošūra “Un laiks liek obeliskus”. Brošūras autors demagoģiski sludina, ka PSRS neesot bijis nodoms anektēt vai okupēt citas Austrumeiropas valstis, taču to nācies darīt, lai pasargātu Eiropu no hitlerisma eskalācijas.

J. Ķelpe: “Tā ir prasta pamatfaktu noklusēšana un sagrozīšana: Hitlers attiecīgajā laika posmā “apguva” Rietumu teritorijas un resursus, kas viņam bija nepieciešami, un, kļuvis nekaunīgāks un varenāks, devās karagājienā pret saviem laupītājpartneriem no PSRS. Tā, lūk!”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+