Mobilā versija
Brīdinājums +1.5°C
Zeltīte, Andis
Otrdiena, 21. novembris, 2017
4. augusts, 2016
Drukāt

Lai nokļūtu pie darba devēja, pabalstu šogad saņēmuši 76 cilvēki (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs foto

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) mobilitātes pabalstu gada pirmajos sešos mēnešos saņēmusi 76 cilvēki, aģentūru LETA informēja NVA.

Lai cilvēki, kuri nevar atrast darbu savā pagastā vai pilsētā, varētu sākt strādāt pie attālākiem darba devējiem Latvijā, NVA kopš 2013.gada pavasara īsteno nodarbināto personu reģionālās mobilitātes veicināšanas pasākumu. Tas paredz, ka attālāk no dzīvesvietas nodarbinātām personām darba tiesisko attiecību pirmo četru mēnešu laikā ir iespēja saņemt finansiālu atbalstu transporta vai dzīvojamās telpas īres izdevumiem.

NVA norāda, ka ieguvēji ir ne tikai darba meklētāji, bet arī darba devēji, jo savam uzņēmumam nepieciešamos speciālistus var piesaistīt no citām pilsētām vai novadiem.

Kopš NVA piedāvā reģionālās mobilitātes veicināšanas programmu, šo iespēju jau ir izmantojuši 626 strādājošie, no tiem šī gada sešos mēnešos – 76.

Atbalstu reģionālajai mobilitātei šogad var saņemt ne tikai komersantu nodarbinātie, bet arī tie darba ņēmēji, kuri uzsākuši darbu publiskā sektora iestādēs. Reģionālās mobilitātes veicināšanas pasākumu NVA īsteno darbavietās visā Latvijā, izņemot Rīgu. Maksimālā summa, ko nodarbinātais kompensācijā var saņemt četru mēnešu laikā, ir 400 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. kur ta pūķa pareģojums, ka šis pasākums būs nāve Latvijai????

VID atlaidis 10 darbiniekus (2)Valsts ieņēmumu dienestā (VID) šogad uz ierosināto disciplinārlietu pamata no darba atbrīvoti 10 darbinieki.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+