Latvijā
Novados

Lai nokļūtu pieturā, Duntes iedzīvotājiem jāiemācās lidot 1

Kadrs no video

Duntes iedzīvotāji vēl nav iemācījušies lidot, taču tas lieti noderētu ceļā uz autobusa pieturu, jo esot vienīgas drošais veids, kā, neriskējot ar dzīvību, tur nokļūt, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Gar šosejas malu, kas, starp citu, ved arī uz Minhauzena muzeju, nav gājēju celiņa ne virzienā uz pieturu, ne no pieturas un nav arī gājēju pārejas, kas ļautu droši šķērsot intensīvi noslogoto šoseju. Gājējus no automašīnu plūsmas atdala labi, ja kāds pusmetrs. Šo ceļu uz skolēnu autobusa pieturu mēro arī bērni, un īpaši bīstams tas esot diennakts tumšajā laikā un ziemā.

Uztraucies ir arī Liepupes pagasta pārvaldes vadītājs, jo līdzīga problēma esot arī ceļā uz autobusa pieturu arī dažus kilometrus tālāk pie Jelgavkrastiem un arīdzan Tūjas. Esot gan rakstveidā, gan mutiski vērsušies pie VAS “Latvijas Valsts ceļi” ar lūgumu uzlabot pirms vairāk nekā desmit gadiem nodoto projektu, taču bez rezultātiem. Vietējie iedzīvotāji stāsta, ka vairāki cilvēki bīstamajos krustojumos jau gājuši bojā.

Saistītie raksti

VAS “Latvijas Valsts ceļi” pārstāve Anna Kononova iebilst, ka tas neesot Latvijas autoceļu īpaši bīstamo melno punktu sarakstā un finansējuma trūkuma dēļ pagaidām neesot paredzēts ierīkot gājēju pārejas vai gājēju celiņus. Arī autovadītāju lūgums izveidot nobrauktuves no šosejas un uzbrauktuves uz tās, neesot plānotas. Latvijā esot daudz vietu, kur tādu neesot.

Vienīgais, ko VAS “Latvijas Valsts autoceļi” pārstāve sola, esot ierīkot apgaismojumu bīstamajā ceļa posmā. Kad tas notikšot, nevarot precīzi pateikt, visticamāk, gada laikā.

LA.lv
LE
LETA
Latvijā
Avārijā uz Ventspils šosejas gājis bojā autovadītājs
14 stundas
JL
Juris Lorencs
Latvijā
Juris Lorencs: Latvijas neatkarības garants esam tikai mēs paši 2
14 stundas
LA
LA.lv
Latvijā
Izgaismo Talsu pilskalnu un pieminekli “Koklētājs”
15 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA/LA.lv
Latvijā
Ulme ticis pie kārotās 8247 eiro kompensācijas pēc divu mēnešu darba Saeimā 5
12 stundas
LE
LETA
Dabā
Sestdien vietām līņās un neizklīdīs dūmaka
5 minūtes
LE
LETA/LA.lv
Latvijā
FOTO, VIDEO. Iemirdzas tradicionālais gaismas festivāls “Staro Rīga”!
12 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
1938. gada 17. novembrī. Viestura ordeņa pirmā pasniegšana
1 stunda
JL
Juris Lorencs
Latvijā
Juris Lorencs: Latvijas neatkarības garants esam tikai mēs paši 2
14 stundas