×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
16. jūlijs, 2015
Drukāt

Lai paglābtu suni no iemidzināšanas, patversme steidzami meklē tā saimnieku (4)

Foto - www.patversme.lvFoto - www.patversme.lv

Juglas dzīvnieku patversme lūdz atsaukties attēlā redzamā suņa saimnieku – augumā raženajam, zeltaini rudajam skaistulim ļoti nepatīk patversmē, viņš rej un izrāda agresivitāti, tāpēc acīmredzot tiks eitanazēts, ja saimnieks neatradīsies, vēsta www.patversme.lv

Augumā lielais, ķermeņa aprisēs raženais zeltainrudais suņvīrs 29. jūnijā pieklīda svešās mājās Siguldas novada Krimuldā un tika atvizināts uz Rīgas patversmi.

Tur rējējam ļoti nepatīk, un jau otro nedēļu Skaistulis atsakās komunicēt ar patversmes darbiniekiem – rūc, rāda zobus, brīdina, lai netuvojas.

“Saimniek, saimniek, vai tad tiešām savs suns nav jāmeklē?! Šoreiz, ja pametīsi viņu likteņa varā, visticamāk, rējējs tiks eitanizēts – agresivitāte pat liela stresa brīžos nav suņa labākā un slavējamākā rakstura iezīme,” teikts patversmes mājaslapā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Bet varbùt saimnieks no laukiem un nemaz nezi kurà virziena meklét suni. Kur vél,ja vinš aizvest uz Rígu. Suns varbut nav radis pie mazam,noslegtam tepat vai kédes,tàpéc ir nikns. Kà tad tie cilvéki, kas vinu nogadàja lídz patversmei, ja jau vinš tik agresívs?Bùtu žél,ja vnk.Tàpéc sunim bùtu jaatnem dzívíba!

  2. Suns labāks kā cilvēks Atbildēt

    Cilvēks viņam nodarījis pāri. Pametis,tāpēc viņš tā uzvedas.Žēl gan,skaists suns. Tāds īpatnējs acu skats.It kā visu saprastu.

  3. eitanizētu cilvēkus “rējējus”, tad būtu gan interesanti

Draugiem Facebook Twitter Google+