×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
2. septembris, 2014
Drukāt

Lai piecgadīgā Aleksandra pilnvērtīgi attīstītos, vecāki lūdz palīdzību

Foto no ģimenes arhīvaFoto no ģimenes arhīva

Mazajai Aleksandrai Labuņko ir pieci gadiņi, un jau no pirmajiem savas dzīves mēnešiem viņa ir spiesta cīnīties par pilnvērtīgu un laimīgu dzīvi. Viņu apdraud smaga slimība: hidrocefālija. Piecgadīga bērna prāta spēju attīstības līmenis vēl arvien ir vienu gadu veca bērna līmenī, vēsta fondā “Varonis”.

Šobrīd var tikai minēt, kas bijis tam par iemeslu. Vai tās bija ārkārtīgi smagas dzemdības, kuras beidzās ar ķeizargriezienu? Vai izšķirošais brīdis bija pēc dzemdībām, jo meitenīte piedzima ļoti vāja un ārsti noteica satraucošu diagnozi: hidrocefālijas sindroms un galvas smadzeņu hematoma.

Pirmo trīs meitenītes dzīves mēnešu laikā slimība nekā neizpaudās, mazulīte auga kā citi bērni viņas vecumā. Ēda, gulēja, smaidīja. Nelaime atnāca ar epilepsijas lēkmi. Meitenītei aizsitās elpa un āda kļuva zilgana. To izraisīja muguras smadzeņu šķidruma pieplūdums. Tad hidrocefālijas sindromu diagnožu sarakstā nomainīja hidrocefālija.

Meitenītes ģimene visiem spēkiem cīnās ar slimību. Mēs lūdzam visus palīdzēt šai ģimenei cīņā ar slimību, lai mazais eņģelītis panāktu attīstībā savus vienaudžus un izaugtu par pilnvērtīgu cilvēku. Lai viņa varētu ar prieku stāstīt visiem, kā ir uzvarējusi slimību.

Viņai ir visas iespējas to uzvarēt: Cilvēka galvas smadzeņu izpētes institūtā izdevās krietni uzlabot mazās Aleksandras veselības stāvokli. Nauda ārstēšanas kursa apmaksai tika savākta pērn, pateicoties atsaucīgajiem cilvēkiem, jo ārstēšana ir bijusi ļoti dārga. Viens kurss maksā aptuveni 6000 eiro.

Vēl nepieciešami papildu rehabilitācijas kursi, kuri ir izrādījušies efektīvi. Tie ir vajadzīgi divas reizes gadā vēl divus gadus. Lai to īstenotu, nepieciešami 24 000 eiro. Nākamā hospitalizācija ir ieplānota oktobrī, un ģimene lūdz palīdzību visiem, kuriem iespējams to sniegt.

Jūs varat palīdzēt meitenītei iziet ārstēšanās kursu, zvanot pa ziedojumu tālruņiem: 90006881 (maksa par zvanu – 1,42 eiro) un 90006771 (maksa par zvanu – 7,11 eiro).

Jūs varat palīdzēt Aleksandrai uzvarēt smago slimību, ziedojot arī citu summu uz kādu no zemāk norādītajiem kontiem, maksājuma informācijā ierakstot “Fonds: Aleksandra Labuņko”.

Rekvizīti:
Nosaukums: Biedrība “Latvijas Labdaru Asociācija Labdaris.lv”
Reg. Nr: 40008173130
Jur. adrese: Akadēmijas laukums 1- 1011, Rīga, LV-1050

-SWEDBANK- Swift: HABALV22
LV43HABA0551037990069
-CITADELE- Swift: PARXLV22
LV79PARX0016130480002
blago@varonis.lv

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+