×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
23. jūlijs, 2013
Drukāt

Lai Repše dara, nevis muld


Foto-LETAFoto-LETA

Biedrības ”Latvijas attīstībai” reklāmas, šķiet, nevienu nav atstājušas vienaldzīgu.


 

Uldis Ozoliņš Murjāņos: “Man līdz kaklam Repšes, Oša un Bondara vāvuļošana televīzijā un radio. Vai viņiem pašiem ir tik daudz naudas, ka tik bieži reklāmās muld? Saeimas vēlēšanās es varbūt atbalstītu uzņēmējus, bet ne jau miljonārus.”

Imants Baltmanis Kuldīgā: ”Esmu vecs finansists un revidents, desmit gadus esmu vadījis Valsts ieņēmumu dienesta Kuldīgas rajona finanšu nodaļu. Es piekrītu Repšes teiktajam – ja vien viņš būtu darītājs! Vispirms – ražošana ir jāpārņem mūsu valsts pilsoņiem – ārzemnieki jāpadzen nevis ar mietu, bet ar naudas maku rokā. Visiem Latvijas miljonāriem jāizņem nauda ārā no ārzemju bankām un jāiegulda ražošanā. Jāatjauno cukurbiešu audzēšana – jāražo ne vien cukurs, bet arī bioetanols, kā to dara Francijā. Otrkārt, jāsamazina nodokļi, lai būtu lielāka naudas aprite. Valsts budžetā tad ienāks trīsreiz vairāk naudas, samazināsies ēnu ekonomika.”

Ilmārs Kopštāls: ”Man kā politiski represētajam, kurš cietis no Repšes un viņa laika valsts vadības, klausoties Repšes tagadējās runas Latvijas TV, rodas nelabums. Politiski represētiem, kuri bija saņēmuši valsts kompensāciju par visu zaudēto iedzīvi, ar Repšes naudas reformu 1:200 pat neatlika nauda zārka iegādei. Atmiņā saglabājies arī viņa pieprasītais miljons latu lielais tautas ziedojums un izteikums “Nu kā var nesolīt”. Vai tiešām Latvijas iedzīvotāji ļaus viņam atgriezties politikā?”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+